Dlaczego menedżer personalny nie awansuje? (WIDEO)

Dlaczego menedżer personalny nie awansuje? (WIDEO) nf.pl

Dlaczego menedżer personalny nie awansuje - na to pytanie odpowiada Katarzyna Niezgoda, Managing Partner (Tower Executive Search), uznany ekspert ds. zarządzania zmianą.

Katarzyna Niezgoda bedzie jednym z prelegentów podczas XIX Kongresu Kadry, który odbędzie w dniach 7-9 maja 2014r. w hotelu Intercontinental w Warszawie. Poprowadzi wykład: Poszukiwany - Poszukiwana.

Pobierz program

Zgłoszenie

Katarzyna Niezgoda ma bogate doświadczenie w nadzorowaniu procesów fuzji i przejęć. Z wykształcenia prawnik, pracę zawodową rozpoczęła w kancelarii adwokackiej. Następnie przeszła do biznesu, gdzie pełniła wiele menedżerskich stanowisk w obszarze HR. Od 1997 roku zasiadała w zarządach firm Nestlé Polska, BPH oraz Pekao. Od grudnia 2010 roku do czerwca 2012 roku pełniła funkcję prezesa spółki DCG,właściciela marki Deni Cler Milano. Na swoim koncie ma wiele zawodowych wyróżnień, miedzy innymi tytuł Dyrektora Personalnego Roku, wyróżniona wśród najbardziej wpływowych Polek magazynu Forbes oraz Home & Market. W 2012 roku przystąpiła jako mentorka do drugiej edycji programu mentoringowego organizowanego przez polski oddział Vital Voices – organizacji non profit założonej przez Hillary Clinton i Madeleine Albright.

Podobne artykuły:


Nowoczesna Firma S.A.