Salesbook. Rewolucyjny trening sprzedażowy gwarantujący wzrost efektywności

Salesbook. Rewolucyjny trening sprzedażowy gwarantujący wzrost efektywności wikipedia

Nowoczesny poradnik dla osób zajmujących się sprzedażą. Kluczowe czynniki sukcesu, techniki sprzedaży, humorystyczne podejście do tematu tworzą rewolucyjny trening będący gwarancją skuteczności.

Salesbook Hala Beckera, jak sama nazwa wskazuje, to książka, z której dowiesz się jak skutecznie sprzedawać. Autor w bezpretensjonalny sposób przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie, prezentując własną filozofię sprzedaży i podejścia do klienta oraz wskazując kluczowe czynniki sukcesu. Cenne praktyczne wskazówki poparte są nawiązaniami do najlepszych profesjonalnych publikacji dotyczących sprzedaży. Całość podzielona jest na 41 klarownych lekcji przerywanych zabawnymi quizami i komiksowymi scenkami rodzajowymi. Książkę czyta się z dużą przyjemnością, szybko poznając najcenniejsze wskazówki pozwalające stać się prawdziwym mistrzem. Jak twierdzi sam Autor – po co zadowalać się byciem przeciętnym, gdy zawsze można stać się najlepszym!

Hal ujmuje przedstawicieli handlowych swoim dowcipem, potoczną wiedzą i bezpośrednim zachowaniem. Salesbook Hala Beckera jest przyjemną i szybką, małą książeczką z przeglądem dobrym praktyk gwarantujących sukcesy.
Bob Silvy, Vice Prezydent Marketingu korporacyjnego, American City Business Journals

Hal Becker jest powszechnie znanym w Stanach Zjednoczonych ekspertem sprzedaży oraz zagadnień związanych z obsługą klienta i negocjacji. Prowadzi wykłady i konsultacje dla więcej niż 140 firm oraz organizacji w ciągu roku. Na liście jego klientów znajdują się takie spółki jak IBM, Disney, New York Life, United Airlines, Verizon, Terminix, AT&T, Perle Vision, Cintas oraz setki innych firm i stowarzyszeń.

Salesbook
Rewolucyjny trening sprzedażowy gwarantujący wzrost efektywności
Hal Becker
Format:  123x187mm, s. 268, opr. miękka, cena 34,90 zł
Premiera: 11.02.2014

Kup teraz: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/212343/salesbook.html

Salesbook