Zdobądź zawód przyszłości!

Zdobądź zawód przyszłości! NF.pl

Masz dość swojego szefa, niesatysfakcjonujących zarobków i pracy, która nijak ma się do Twoich zainteresowań? Myślisz, że na zmianę zawodu jest już za późno, a szansę na karierę w IT pogrzebałeś wraz z podjęciem decyzji o kierunku studiów?

Nic bardziej mylnego! Choć jeszcze do niedawna to dyplom decydował o możliwości zatrudnienia w tej branży, dziś dla pracodawców liczy się przede wszystkim wiedza i praktyczne umiejętności. Nie szkodzi, jeśli jeszcze ich nie posiadasz – wciąż masz szansę je zdobyć i być wziętym, dobrze opłacanym programistą!

Nie jest za późno

Uczymy się całe życie, a na zmianę zawodu nigdy nie jest za późno. Jeśli do tej pory odkładałeś ją w nieskończoność, najwyższy czas podjąć wyzwanie i zawalczyć o swoją przyszłość! Nie musisz rozpoczynać kolejnego kierunku studiów, spędzać setek godzin na nudnych wykładach, wkuwać teorii – istnieją znacznie prostsze sposoby na to, byś w krótkim czasie zdobył kompetencje, które pozwolą Ci objąć wymarzone stanowisko. Jakie?

Nauka poprzez praktykę

Najskuteczniejsza nauka to ta oparta na praktyce – ćwicząc przyswajamy znacznie więcej wiedzy niż tylko biernie słuchając wykładowcy. Nie dziwi więc fakt, że coraz większą popularnością cieszą się kursy boot camp – prowadzone w formie praktycznych warsztatów, pozwalają nabyć cenione na rynku pracy kompetencje, jednocześnie nie wymagając zaangażowania w kilkuletni proces edukacji. W takim modelu swoje kursy prowadzi Reaktor PWN, który w zaledwie sześć tygodni umożliwia naukę programowania i zmianę wykonywanego zawodu. Brzmi nierealnie? A jednak!

Reaktor PWN

Tym, co wyróżnia projekt Reaktor PWN spośród wielu podobnych, jest jego ogromna wartość merytoryczna. Czuwa nad nią marka PWN, a więc niekwestionowany lider branży edukacyjnej, a także rada programowa i profesjonalna, doświadczona kadra. Kursy programistyczne boot camp, pozwalają w krótkim czasie nauczyć się kodowania i rozpocząć ścieżkę kariery w branży IT. Kto może wziąć udział w kursie? Każdy, niezależnie od doświadczenia zawodowego, posiadanych dyplomów i certyfikatów. Ważna jest umiejętność logicznego myślenia, wytrwałość i gotowość do intensywnej nauki. Po zakończeniu kursu Reaktor PWN wspiera w poszukiwaniu zatrudnienia, a najlepszym kursantom oferuje płatny staż. Więcej informacji na temat kursów znajdziesz na stronie internetowej http://www.reaktor.pwn.pl.

Front-end i back-end

Podejmując naukę na kursie Reaktor PWN, uczestnicy mają do wyboru dwa obszary kształcenia: jeden dedykowany jest przyszłym front-end developerom, a drugi, back-end developerom. Front-end developerzy zajmują się wizualną częścią stron internetowych, gier, aplikacji, a także optymalizacją pod kątem SEO czy wprowadzaniem responsywności stron. Jako back-end developer tworzyć będziesz silnik aplikacji, a więc wszystko to, czego nie widać na monitorze, a bez czego aplikacja nie mogłaby funkcjonować.

Kursy prowadzone metodą boot camp to doskonała alternatywa dla czasochłonnych, opartych zwykle na teorii studiów podyplomowych. Ucząc się poprzez praktykę, zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które odmienią Twoją sytuację zawodową i sprawią, że Twoja kariera nabierze tempa. Nie zwlekaj – przełom czai się tuż za rogiem!