123Tłumacz.pl przetłumaczy stronę WordPress

123Tłumacz.pl przetłumaczy stronę WordPress materiał PR

123Tłumacz.pl przygotowało nową, w pełni kompleksową ofertę dotyczącą stron internetowych. To pierwsze w Polsce biuro tłumaczeń, które zapewnia instalację, wdrożenie, tłumaczenie z lokalizacją oraz aktualizacje serwisów opartych na systemie WordPress

Zaproponowany pakiet usług jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy cenią sobie możliwość dostarczenia gotowego produktu przez jednego zleceniobiorcę.

Oferowana usługa polega w pierwszej kolejności na wdrożeniu systemu WordPress (wraz z równoległą instalacją narzędzia WPML). Na tym etapie uwzględniane są szczegółowe preferencje klienta dotyczące szablonu, układu i zawartości. Treść właściwa jest następnie tłumaczona na wybrane języki przez zespół profesjonalistów. Obok zasadniczego przekładu teksy poddawane są również procesowi lokalizacji, co znacząco wypływa na wzmocnienie skuteczności przekazu poprzez jego kulturową adaptację.

W ramach pakietu usług Biuro Tłumaczeń 123Tłumacz.pl proponuje ponadto bieżącą aktualizację stron opartych na systemie WordPress. Obsługą systematycznego zarządzania treścią objęte mogą być zarówno komercyjne strony internetowe firm i oficjalne witryny instytucji, jak również blogi, serwisy informacyjne, biura prasowe, a także serwisy relacji inwestorskich.

WordPress to jedna z najpopularniejszych platform publikowania treści CMS (Content Management System). System ten jest używany przez 60 milionów ludzi, firm i instytucji na całym świecie, co oznacza, że średnio co czwarta strona internetowa w globalnej sieci zawdzięcza mu swoją konstrukcję. Powszechnie wykorzystywanym narzędziem, które pozwala na sprawne tłumaczenie wszystkich elementów witryn (treści zasadnicze, menu, a nawet widgety) jest natomiast WPML. Znalazł on swoje zastosowanie w przypadku przeszło pół miliona stron.

Więcej informacji na stronie: https://123tlumacz.pl/wordpress/

Dalej

x

2 komentarze

Nie udało się dodać komentarza, spróbuj ponownie za chwilę

Komentarz powinien być dłuższy niż 5 znaków

Prosze wprowadzić prawidłowy adres e-mail

Nick powinien być dłuższy niż 4 znaki

 • Jan Jan

  Tylko ile czasu zajmie tłumaczenie postów za pomocą poedit. Myślę, że WPML to najbardziej wydaje rozwiązanie.

  2016-05-17 10:49:29

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Janusz Kamiński Janusz Kamiński

  Dzięki za info. Ale nie ma zadanego problemu przetłumaczyć wtyczkę za pomocą Poedit

  2016-05-17 10:18:22

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz