Anja Rubik: od projektantów biorę to, co mi się podoba

Anja Rubik: od projektantów biorę to, co mi się podoba fot. fanpage modelki

Anja Rubik, którą już wiosną będzie można oglądać jako prowadzącą program „Project Runway”, od lat jest ceniona za świetne wyczucie stylu. Modelka nie podąża ślepo za trendami i nosi tylko to, co jej się podoba.

Anja Rubik przez wielu określana jest „ikoną stylu”. Na wielkie gale czy przyjęcia zakłada kreacje od najlepszych światowych projektantów, takich, jak Gucci czy Elie Saab.

– Sądzę, że to jest bardzo istotne dla każdej kobiety, żeby nie śledzić tych trendów, tylko stworzyć swój własny styl. Jeżeli mi się coś podoba, to dzwonię do danego projektanta, mówię: słuchaj, prowadzę „Project Runway” w Polsce, założyłabym to. I oni mi to wysyłają – zdradza Anja Rubik.

Ważnym elementem w modelingu jest ciało

–  Wszystkie nasze modelki, te za granicą, które odnoszą duże sukcesy, mają bardzo zdrowe podejście do swojego ciała i do nagości. Absolutnie się nie wstydzą swojego ciała. Od Małgosi Beli po Magdę Frąckowiak, Kasię Struss - wszystkie naprawdę świetnie się czują w swoim ciele – mówi Anja Rubik.

2 marca na antenie TVN ruszy polska wersja programu „Project Runway”, w którym o tytuł najlepszego projektanta będzie walczyć trzynastu kandydatów. Program poprowadzi Anja Rubik, którą wcześniej można było zobaczyć w innym modowym programie stacji – „Top Model. Zostań Modelką”.


Newseria Sp. z o.o.