Bezpłatne webinaria z prawa autorskiego w sieci oraz montażu wideo

Bezpłatne webinaria z prawa autorskiego w sieci oraz montażu wideo iStock

Obserwatorium Zarządzania i Nowoczesna Firma S.A. zapraszają na 4 bezpłatne spotkania online z ekspertami w dziedzinie tworzenia i montażu profesjonalnego wideo w sieci, organizowane w ramach projektu New Media Production Methodology.

W programie: prawo autorskie w multimediach, podstawy montażu wideo, produkcja wideo po minimalnych kosztach oraz dystrybucja materiałów w sieci. Każde webinarium trwa ok. 45 minut. Udział bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na http://pl.newmediaproduction.eu/practice/trainings.

Podobne artykuły:

Zagadnienia poruszane na webinariach

  • Prawo autorskie w multimediach, 15 kwietnia (wtorek) godz. 16:00

Dzięki temu webinarium poznasz podstawy prawa autorskiego, dowiesz się jak legalnie korzystać z materiałów multimedialnych, jak publikować własne materiały, aby nie narazić się na szkodę, a przy tym poznasz praktyczne aspekty sporządzania umów oraz najbardziej powszechne mity związane z prawem autorskim.

  • Podstawy montażu wideo, 16 kwietnia (środa), godz. 16:00

Niemalże każde nagranie wideo wymaga zmontowania - usunięcia niepotrzebnych fragmentów, połączenia różnych ujęć, skrócenia czy też dołożenia planszy początkowej lub muzyki. To webinarium poświęcone będzie podstawom technik montażowych wideo.

  • Wideo bez kosztów, czyli jak produkować za darmo, 24 kwietnia (czwartek), godz. 16:00

Nie ukrywajmy, profesjonalna produkcja wideo to ogromne koszty - zawodowe kamery, światła, szybkie stacje komputerowe czy akcesoria w błyskawicznym czasie opróżniają naszą kieszeń. Spróbujmy jednak przyjrzeć się alternatywnym sposobom na wideo, bez wydawania tysięcy złotych.

  • Dystrybucja multimediów w sieci, 25 kwietnia (piątek), godz. 10:00

Własny film to nie tylko dokumentacja, produkcja i montaż. Po zakończeniu realizacji trzeba jeszcze znaleźć odpowiednie miejsce do jego publikacji. Dzięki temu webinarium dowiesz się, gdzie i w jaki sposób możesz dystrybuować swoje nagrania tak, aby były dostępne dla każdego i na każdym urządzeniu. Dowiesz się też, jak łatwo transmitować treści na żywo.

Więcej informacji i formularz rejestracji na http://pl.newmediaproduction.eu/practice/trainings.

Każde webinarium trwa 45 minut (+ czas na pytania od uczestników).

Aby wziąć w nim udział należy zalogować się pod adresem podanym przez organizatora na kilka minut przez godziną rozpoczęcia. Aktywne uczestnictwo zapewnia czat na którym można zadawać pytania prowadzącemu. Podczas webinarium zaleca się używanie słuchawek, aby lepiej słyszeć głos prowadzącego, oraz nie przeszkadzać innym osobom przebywającym w tym samym pomieszczeniu.

Do uczestnictwa potrzebny będzie komputer wraz z przeglądarką internetową obsługującą Adobe Flash, oraz połączenie z internetem o prędkości co najmniej 1,5 Mbps. Jeśli nie wiesz, czy twój komputer i łącze spełniają te wymagania, kliknij tutaj: http://transmisjeonline.pl/tester/, i wybierz „Uruchom”, aby przeprowadzić szybki, automatyczny test.

Jeśli masz wątpliwości lub pytania natury technicznej, zadzwoń do nas: 22 314 14 94 lub napisz: studio@obserwatorium.pl – chętnie pomożemy.

Do zobaczenia on-line!

Fundacja Obserwatorium Zarządzania