Ekspresowe przelewy z PayU

Ekspresowe przelewy z PayU mipan - Fotolia

PayU wprowadza e-przelew nowej generacji. Jest to usługa PayU Express, która pozwala zrealizować płatność za zakupy internetowe za pomocą tylko jednego kliknięcia.

Dokonywanie płatności z wykorzystaniem środków zgromadzonych na rachunku bankowym jest możliwe w zaledwie kilka sekund, bez konieczności logowania do systemu bankowości internetowej banku.

Nowa usługa - PayU Express - powstała dzięki powiązaniu konta PayU z rachunkiem bankowym. Alior Sync jest pierwszym bankiem w Polsce, którydaje możliwość dokonywania płatności przy pomocy PayU Express.

Podobne artykuły:

Aby dokonać płatności w Internecie, wystarczy zalogować się do konta PayU, następnie kliknąć „Płacę”, a transakcja zostanie natychmiast zrealizowana. Tradycyjny e-przelew, który wymaga wielu kliknięć na kilku ekranach, został dla wygody użytkowników maksymalnie uproszczony i skrócony do jednego kliknięcia. Bank przekazuje PayU informacje pozwalające na realizację płatności oraz na uruchomienie usługi na prośbę klienta.

Łatwość transakcji to podstawa

– Realizacja płatności jest bardzo ważnym etapem procesu zakupowego. Od łatwości jej wykonania często zależy czy transakcja zostanie sfinalizowana. Powinna być to czynność maksymalnie prosta i szybka, aby kupujący nie musiał poświęcać na nią zbyt wiele czasu. Myśląc o tym, jaksprostać oczekiwaniom zarówno kupujących, jak i sklepów, którym zależy na dostarczaniu takich właśnie wygodnych płatności, stworzyliśmy PayU Express – mówi Wojciech Czajkowski, dyrektor zarządzający PayU SA.

Usługa PayU Express jest dostępna dzięki ścisłej współpracy PayU, działającej jako instytucja płatnicza i nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego, oraz banku Alior Sync.

– W ramach usługi PayU Express łączymy rachunek bankowy z kontem PayU. Dzięki temu, podczas kolejnych zakupów, nasi klienci mogą za nie zapłacić zlecając przelew jednym kliknięciem. Transakcje wykonane tą metodą obciążają bezpośrednio konto bankowe wskazane przez użytkownika, bez konieczności logowania się do bankowości internetowej. Jako bank, który wyznacza trendy w nowoczesnej bankowości, wierzymy, że nowe
rozwiązanie będzie się cieszyło popularnością wśród naszych klientów – mówi Celina Waleśkiewicz, Dyrektor Obszaru Bankowości Nowoczesnej Alior Sync.

PayU S.A