Folx - nowy operator sieci komórkowej!

Folx - nowy operator sieci komórkowej! nowy operator

Telefon komórkowy współcześnie ma niemal każdy z nas - często kupujemy je nawet maluchom w przedszkolu, a także gorąco zachęcamy seniorów rodu do przekonania się do tego urządzenia, w trosce nie tylko o ich wygodę, ale też bezpieczeństwo.

Często stajemy przed wcale nie łatwym wyborem - która oferta operatora sieci komórkowej spełni nasze wymagania? Do tej pory telefon na abonament był dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem ze względu na wygodę i brak limitów? A może nie lubisz zobowiązań, dlatego zawsze wybierasz telefon na kartę? A gdyby tak połączyć te cechy w jednej ofercie? Niemożliwe? A jednak! Poznaj nowego operatora sieci komórkowej Folx i dowiedz się, na czym polega subskrypcja!

Operator sieci komórkowej Folx - krótka podróż w przeszłość

Najlepsza sieć komórkowa - czyli jaka? Dziś wielu z nas zadaje sobie to pytanie i godzinami przegląda oferty różnych operatorów. A przecież telefony komórkowe zadebiutowały na naszym rynku całkiem niedawno, bo w latach 90 XX w. Mało kto pamięta pierwszą analogową sieć komórkową 1G, ale już Erę i Plusa, które zadebiutowały w roku 1996, z pewnością kojarzy większość z nas. A czy pamiętacie, że pierwszą opcją był wyłącznie abonament? Co więcej, tak “oczywiste” dziś SMS-y wysyłamy zaledwie od roku 1997! Jednak wtedy nikt jeszcze nie słyszał o naliczaniu sekundowym, a sam abonament i opłata za aktywację były na tyle wysokie, że mało kto mógł sobie na nie pozwolić. Dlatego w 1998 na rynku pojawiły się pierwsze karty pre-paid. Tak zaczęła się prawdziwa rewolucja.

Do niedawna z usług telefonii komórkowej wciąż mogliśmy korzystać wyłącznie dzięki telefonom na kartę lub abonament. Ale co ważniejsze, nie zmieniała się jeszcze jedna rzecz - właściwie wszyscy wybieraliśmy się do punktów stacjonarnych w celu podpisania umowy, w wielu przypadkach wiążącej nas na co najmniej dwa lata. Na szczęście te czasy odchodzą w niepamięć! Dzięki subskrypcji operatora sieci komórkowej Folx, otrzymasz możliwości telefonu na abonament, jednak bez zobowiązań! Nie przepadasz za staniem w długiej kolejce w punkcie u operatora? Po co masz za to płacić? Z Folx zapomnisz o tym problemie! Wystarczy, że… pobierzesz aplikację!

Sieć komórkowa Folx - na czym polega subskrypcja?

Operator sieci komórkowej Folx to całkowita nowość na naszym rynku - oferuje on bowiem niezwykle wygodne i opłacalne rozwiązanie, jakim jest subskrypcja. Na czym to polega? Zamiast długiego oczekiwania w kolejce, po prostu… ściągasz aplikację! Aktualnie rozwiązanie to jest dostępne dla aplikacja systemów iOS i Android. Jak wygląda cały proces po pobraniu aplikacji? To niezwykle proste:

  • na ekranie Twojego telefonu wyświetli się prośba o podanie kodu - możesz otrzymać go dzięki zaproszeniu do sieci od znajomego bądź samemu podając swój e-mail w aplikacji,
  • teraz czas na szybką rejestrację - przez skrzynkę e-mail lub Facebooka. W ten sposób zamówisz (bezpłatnie) kartę SIM - może ona do Ciebie dotrzeć nawet w 15 minut!,
  • następnie wybieramy numer. Chcesz zachować stary, czy wolisz zupełnie nową kombinację cyfr? Folx dopuszcza obie możliwości,
  • aplikacja zażąda od Ciebie numeru PESEL - to konieczne dla sprawdzenia Twojej tożsamości. Dlatego też, gdy przybędzie do Ciebie kierowca z Twoją nową kartą, poprosi Cię o pokazanie dowodu osobistego,
  • razem z kartą otrzymasz kody PUK, PIN oraz QR - zeskanuj ten ostatni,
  • dodaj kartę płatniczą do aplikacji - dzięki temu rozwiązaniu nie musisz martwić się, że zapomnisz opłacić rachunek,
  • włącz subskrypcję i uruchom ponownie telefon.

Gotowe! To wystarczy, by cieszyć się zaletami tego nowatorskiego rozwiązania!

Od czasu wejścia na rynek pierwszych operatorów minęło ponad 20 lat - najwyższa pora, by otworzyły się przed nami zupełnie nowe możliwości. Oferta Folx to krok w przyszłość - przekonaj się sam!