Innowacje w HR ciągle poszukiwane

Innowacje w HR ciągle poszukiwane nf.pl

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z obszaru HR wymaga odwagi i dużego zaangażowania, ale jest wyjątkowo opłacalne.

W ostatnich latach, gdy wiele firm odczuwa skutki kryzysu ekonomicznego, ciągłych zmian i globalizacji, panaceum na przetrwanie w trudnym czasie i osiąganie sukcesu staje się stosowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze zarządzania ludźmi, wspierające nie tylko pracę działu HR, ale także realizację strategii biznesowej.

Duży procent innowacji z zakresu HR-u implementowanych w Polsce zainspirowanych jest rozwiązaniami z innych krajów. Jednak także w rodzimych przedsiębiorstwach powstają także zupełnie nowe, autorskie praktyki i narzędzia, które są następnie przejmowane przez inne firmy na rynku lub organizacje poza granicami.

Ruszyła trzecia edycja konkursu HR INNOVATOR

Nowoczesna Firma, organizator Kongresu Kadry – największego wydarzenia w branży HRM w Polsce, poszukuje i nagradza innowacyjne firmy, które wdrażają nowoczesne rozwiązania z obszaru HR. A to wszystko w ramach konkursu HR INNOVATOR. Jego trzecia edycja właśnie ruszyła. Innowacyjne działy personalne mogą bezpłatnie zgłaszać swoje projekty za pośrednictwem strony hrinnovator.pl. Finał konkursu odbędzie się podczas XXIII edycji Kongresu Kadry, który odbędzie się w Warszawie w dniach 9-11 maja 2016 r.

Podobne artykuły:

Jury konkursu wyłoni finalistów, którzy będą prezentować konkursowe projekty 9 maja podczas kongresu. Prestiżowa statuetka HR INNOVATORA 2016 trafi do rąk  zwycięzcy tego samego dnia.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 4 kwietnia 2016 r. Fundatorem nagrody w konkursie HR INNOVATOR 2016 jest firma Unity Line.

W ubiegłych latach zwycięzcami konkursu byli: w 2014 roku – Grupa Onet.pl. WSK „PZL Rzeszów” i Urząd Miasta Poznania a w 2015 roku Flextronics International i Grupa PZU.

Więcej o konkursie na stronie hrinnovator.pl

HR Innovator 2016 nf.pl

Nowoczesna Firma