Jak sprzedają Chorwaci? 10 technik sprzedaży

Jak sprzedają Chorwaci? 10 technik sprzedaży nf.pl

Zastanawiasz się jak sprzedaje się za granicą? Dowiedz się jak robią to Chorwaci. Poznaj, 10 technik sprzedaży.

Ostatnio pisałem Ci, że wróciłem z urlopu w Chorwacji, gdzie spędziłem wspaniały czas, który był dla mnie okazją do przyjrzenia się sobie i wyciągnięcia wielu wniosków ze swojego życia, otaczającego nas świata i do zastanowienia się nad „sprawami naprawdę ważnymi”. Dzieliłem się tym w swoim artykule na blogu, który jest dostępny tutaj.

Dziś przygotowałem dla Ciebie coś specjalnego. Będąc w Chorwacji obserwowałem, badałem, analizowałem, można by nawet rzec, że momentami szpiegowałem tubylców, szukając technik i metod sprzedaży, które stosują na nas – turystach. Kraj ten żyje z turystyki, a więc sprzedaż niejako jest wysysana z mlekiem matki.

Obserwując ich zachowania, sposób traktowania klientów i to w jaki sposób dokonują sprzedaży wielokrotnie się uśmiechnąłem, czując, że oto dałem się złapać na haczyk wytrawnemu sprzedawcy, ale dzięki temu nauczyłem się bardzo dużo o sprzedaży i poznałem masę nowych sposobów, jak robić to lepiej u nas, w Polsce.

W tym nagraniu, które dla Ciebie przygotowałem pokażę Ci 10 sposobów na to w jaki sposób dokonywać większej ilości sprzedaży w swoim biznesie, jak lepiej sprzedawać swoje usługi jako eksperta i wreszcie jak zacząć zarabiać więcej, bez praktycznie żadnych dodatkowych działań, a tylko poprzez usprawnienie tego co robisz.

Nagranie jest podzielone na dwie części. Część pierwszą znajdziesz tutaj:

Część druga dostępna jest tutaj:

Jeśli jeszcze nie pobrałeś mojego poradnika w 32 technikami sprzedaży, to możesz to zrobić pod tym linkiem: https://technikisprzedaży.pl.

Zachęcam Cię również do zapisania się do newslettera na moim blogu, dzięki temu będziesz informowany o nowych nagraniach. Obiecuję, że nie będę spamował, to nie w moim stylu.

Jeśli uważasz materiał za wartościowy, to podaj go dalej w świat. Dziękuję.

Karol Froń Karol Froń