Jak zwiększać CTR- i OR-y – poradnik dla e-marketerów

Jak zwiększać CTR- i OR-y – poradnik dla e-marketerów retargeting

Budowałeś swoją bazę przez lata, jednak po jakimś czasie zainteresowania Twoich odbiorców się zmieniły? Wskaźniki OR i CTR są z każdą wysyłką coraz niższe? Brzmi znajomo? Przedstawiamy najnowszy materiał edukacyjny od SARE, który podpowie co zrobić.

Poradnik przygotowany specjalnie dla e-mail marketerów przez… e-mail marketerów ma na celu pomoc w skutecznym dotarciu do skrzynek odbiorczych Klientów. Co w nim znajdziecie?

Planowanie i realizacja kampanii to rzecz trudna, wymagająca wysiłku i doświadczenia. Wysyłanie e-maili z nadzieją, że przyniosą oczekiwaną konwersję – może być złudne. Poradnik powstał właśnie po to, by pomóc marketerom w skupieniu się na najważniejszych aspektach dobrej i przede wszystkim efektywnej kampanii mailingowej.

E-book koncentruje się na czterech podstawowych działaniach: dbałości o bazę adresów, przestrzeganiu strategii STP, regularnym testowaniu kreacji oraz content marketingu, jednocześnie podkreślając, że najważniejszą zasadą, godną polecenia wszystkim jest po prostu umiar.

Sukces strategii e-mail marketingowej tkwi nie tylko w odpowiednim przygotowaniu bazy. Bardzo ważnym procesem jest również segmentacja i targetowanie. Ponadto, większość z nas codziennie otrzymuje więcej niż 40 maili, dlatego precyzyjne określenie grupy docelowej, wpływa tak znacznie na OR-y i CTR-y wiadomości.

Zwiększanie OR-ów i CTR-ów stanowi nie lada wyzwanie. Pobierz darmowy e-book i #robtolepiej.

E-book „Co zrobić, by zwiększać CTRy i ORy” do pobrania E-book od SARE.


SARE SA Anna Bratek