Jubileuszowy Wieczór Rekrutera 2017 - X edycja

Jubileuszowy Wieczór Rekrutera 2017 - X edycja Perły HR

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce dla branży rekrutacyjnej i HR-owej - Wieczór Rekrutera.

Czym jest Wieczór Rekrutera?

Jest to cykliczne wydarzenie skupiające specjalistów z obszaru HR i rekrutacji, organizowane przez redakcję magazynu Rekruter.

Wieczór jest jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń, budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które na co dzień rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne. Każda edycja wydarzenia gromadzi ponad 400 uczestników, co udowodnia zapotrzebowanie na tego typu eventy i pokazuje, że Wieczór Rekrutera nieprzypadkowo cieszy się opinią jednego z najważniejszych dla branży rekrutacyjnej wydarzeń w kraju.


W trakcie Wieczoru Rekrutera zostaną wręczone Perły HR. Perły HR to pierwszy w Polsce konkurs skierowany do specjalistów i firm zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR. Ideą konkursu jest integracja środowiska rekrutacyjnego i stworzenie szansy promocji jego potencjału. Wyboru dokonuje niezależne jury. W tym roku członkami kapituły konkursowej są: Magdalena Bubela, Dyrektor HR i Członkini Zarządu w firmie Avon, Cezary Mączka, Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Członek Zarządu Budimex S.A. oraz Andrzej Borczyk, Dyrektor HR w Grupie Żywiec S.A.

Nagrody będą przyznawane w następujących kategoriach:

  • Recruitment Consultant of the Year
  • Recruitment Company of the Year
  • In-house Recruiter
  • In-house Recruitment Team
  • Employer Branding Campaign of the Year

Zapraszamy do udziału w konkursie i na X jubileuszowy Wieczór Rekrutera  12 października w OPERA Club (Plac Teatralny 1) w Warszawie!

Więcej informacji na: www.perlyhr.com

Perły HR Perły HR