Kancelarie budują przewagę dzięki nowoczesnym aplikacjom CRM

Kancelarie budują przewagę dzięki nowoczesnym aplikacjom CRM shutterstock

Obecnie dostępne narzędzia informatyczne pozwalają nowoczesnym kancelariom zupełnie zmienić sposób świadczenia swoich usług. Przejrzyste interfejsy i łatwość obsługi nowych aplikacji CRM zjednują sobie coraz więcej użytkowników.

Dostęp do danych z każdej platformy systemowej, pełna mobilność, synchronizacja z kalendarzem Google, baza klientów, podgląd przebiegu postepowania, bezpieczeństwo - to tylko wybrane funkcje aplikacji wspomagających zarządzanie relacjami z klientami w niektórych śląskich kancelariach. Przeznaczony ściśle do współpracy z prawnikiem asesor w postaci aplikacji oszczędza czas i grupuje wszystkie potrzebne prawnikowi dane w jednym miejscu. To elastyczne narzędzie  jest doskonałe do ewidencjonowania czasu pracy, rozliczania finansów z klientami, przechowywania dokumentów, a nawet przekazywania sobie spraw pomiędzy mecenasami. To ostatnie, nowatorskie rozwiązanie, z pewnością zyska swoich gorących zwolenników. Na rynku dostępnych jest wiele aplikacji CRM jednak obecnie jedyną aplikacją umożliwiająca korzystanie z wszystkich tych funkcji jest Assedocrm, nowy produkt katowickiej firmy informatycznej MultimHex.

- Jako zespół młodych, nowoczesnych prawników szukaliśmy narzędzia podobnego do nas, elastycznego, a jednocześnie przyjaznego w obsłudze, które pozwoliłoby zaoszczędzić nam cenny czas. Dzięki przerzuceniu części obowiązków na Assedocrm kancelaria zyskała nowoczesne narzędzie, które ma realne odbicie w zadowoleniu klientów szukających nowatorskiego podejścia – twierdzi mecenas Maciej Janson z Gliwic. - Dynamizm zespołu odpowiada filozofii aplikacji takich jak Assedocrm.

Z kolei dla Wojciecha Jedynaka, kolejnego śląskiego mecenesa, który wprowadza swoją kancelarię w XXI wiek, ważne są również kwestie techniczne.

- Wybierając system CRM dla naszej Kancelarii kierowaliśmy się głównie jego funkcjonalnością oraz dostosowaniem do specyficznych potrzeb kancelarii prawnej. Rozwiązanie Assedocrm firmy MultimHex spełniło nasze oczekiwania w kwestii funkcjonalności zaskakując nas ponadto łatwością obsługi oraz przejrzystością interfejsu użytkownika. Jest też rozwiązaniem dostosowanym do specyficznych potrzeb branży prawnej oferując szeroki wachlarz ustawień wpisując się idealnie w specyfikę segmentu – uważa mecenas Wojciech Jedynak z Katowic.

Aplikację wdrażają kolejne śląskie kancelarie. Na szybki rozwój systemu ma zapewne wpływ dedykowanie aplikacji branży prawniczej.

-System powstał przy ścisłej współpracy z kancelariami prawnymi, co pozwala na spełnienie oczekiwań klientów tej wymagającej branży. Co więcej, Assedocrm oferuje pełne wsparcie techniczne oraz jest stale rozwijany. Panel klienta to element skierowany ściśle do kontrahentów śląskich kancelarii, którzy lubią mobilność i dostęp do własnych danych  - wymienia Rafał Lipka-Zanozik, dyrektor ds. Handlowych w firmie MultimHex.

Dzięki oszczędności czasu kancelarie są w stanie zapewnić klientom lepszy komfort obsługi, a sobie lepszą organizację pracy. Dziś w cyfrowym świecie dostępność on-line oznacza bycie o krok przed innymi jednak z czasem stanie się pewnie normą wyznaczającą standard profesjonalnej obsługi klienta. Na razie śląskie kancelarie przyjmują rolę pionierów konsekwentnie budując swoją przewagę.

MultimHex SC Damian Pawela Rafał Lipka-Zanozik