Kierunek Innowacje XIX Kongresu Kadry

Kierunek Innowacje XIX Kongresu Kadry nf.pl

7-8 maja 2014 roku w hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się XIX Kongres Kadry. To największe wydarzenie w branży HR w Polsce. Hasło wiosennego kongresu brzmi "Kierunek: Innowacje". Gościem specjalnym będzie Krystyna Janda.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. przedstawiciele świata biznesu, nauki i sportu. Organizatorem kongresu jest Nowoczesna Firma S.A. 

POBIERZ PROGRAM  ZGŁOSZENIE ONLINE

Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa. Wszystko za sprawą znakomitych mówców, którzy przyjęli zaproszenie do udziału w kongresie. Gościem specjalnym XIX edycji będzie wybitna aktorka, reżyserka i menedżerka – Krystyna Janda, która poprowadzi wykład "Krótki film o wytrwałości – czyli rzecz o znajdowaniu sposobów a nie powodów"

Sesje plenarne kongresu poprowadzą przedstawiciele świata biznesu i nauki. Wśród prelegentów znajdzie się miedzy innymi  Mirosław Godlewski prezes NETII , Wayne F. Cascio - profesor i wykładowca University of Colorado.

Zaproszenie do udziału w kongresie przyjął także znany polski językoznawca prof. Jerzy Bralczyk - uczestnicy będą mieli okazję posłuchać ciekawego wystąpienia, o którym mówi się długo i po którym mówi się ciekawie. Temat wystąpienia profesora to: "Kiedy perswadujesz a kiedy manipulujesz - sztuka dobrej komunikacji w firmie"

Gościem kongresu będzie także ekspert w dziedzinie psychologii, komunikacji i badań nad mózgiem prof. Rafał Ohme. Adam Korolmistrz olimpijski i kapitan polskiej załogi wioślarskiej poprowadzi natomiast wykład: Przywództwo w sporcie i w biznesie - Droga Lidera

Jak w każdej edycji kongresu uczestnicy będą mogli wybierać spośród kilkudziesięciu case study największych firm polskich i zagranicznych, paneli eksperckich, warsztatów czy sesji coachingowych. 

Swoje doświadczenia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi zaprezentują liderzy biznesu a wśród nich między innymi: British American Tobacco, Polpharma, JTI Polska, LOTOS Petrobaltic, Leroy Merlin, EXATEL, PWPW, Energa, Play, Whirpool, Skanska, Sygnity, Samsung Electronics Polska i wiele innych.

Wiodącą tematyką kongresu będą innowacje, stąd hasło przewodnie: Kierunek - INNOWACJE. W czasach permanentnych zmian, globalizacji i destabilizacji gospodarczej innowacje w każdym aspekcie zarządzania organizacją stają się niezbędne. Dotyczy to także projektów w obszarze zarządzania ludźmi.

Aby nawiązać do hasła przewodniego kongresu, organizatorzy kongresu proponują  innowacje w jego formule. Po raz pierwszy podczas tej edycji odbędzie się finał nowego, ogólnopolskiego konkursu HR INNOVATOR 2014.

Więcej na kongreskadry.pl

Finalistami zostały firmy:

  • WSK PZL - Rzeszów
  • Nokia Solutions and Networks
  • Grupa ONET
  • PZU
  • Flextronics
  • Urząd Miasta Poznania

Zobacz film

Więcej na kongreskadry.pl

POBIERZ PROGRAM ZGŁOSZENIE ONLINE

Nowoczesna Firma S.A. Anna Włudarczyk