Konferencja Hewlett Packard Enterprise Reimagine IT 2017

Konferencja Hewlett Packard Enterprise Reimagine IT 2017 innergo.pl

Świat, także ten cyfrowy, rozwija się coraz szybciej dzięki ogromnej liczbie „inteligentnych” urządzeń, które generują ogromne ilości danych. Jakie strategie i technologie umożliwią przyspieszenie cyfrowej transformacji naszego świata?

Już 27 kwietnia 2017 roku odbędzie się konferencja Hewlett Packard Enterprise Reimagine IT 2017 – nowa odsłona Forum Wyzwań IT. To prestiżowe, jednodniowe wydarzenie przeznaczone dla Klientów i Partnerów HPE. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Cywilizacja oparta na obliczeniach

Według szacunków udostępnionych przez HPE do 2025 r. będzie istnieć ponad 50 miliardów inteligentnych, sterowanych przez niezliczone aplikacje urządzeń, wytwarzających olbrzymie ilości danych.

HPE pomaga przedsiębiorstwom wykorzystywać ten potencjał, przez wprowadzanie nowych rozwiązań w szybko zmieniającej się epoce cyfrowej.

Dzięki najlepszym na rynku rozwiązaniom i usługom światowej klasy, HPE jest najlepszym partnerem dla firm na czas procesu transformacji cyfrowej. Państwo wyznaczają nam wyzwania – my znajdujemy sposoby, by im sprostać.

Zapraszamy na konferencję, która odbędzie się już 27 kwietnia 2017 roku w Warszawie, w Digital Knowledge Village przy ul. Puławskiej 457. Warto przyjść i poszerzyć wiedzę o nowatorskich architekturach, rozwiązaniach sterowanych programowo oraz najnowszych innowacjach HPE. Warto przyjść i przyspieszyć zaplanowane zmiany w przedsiębiorstwie.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarejestrować się już dziś!

Dalej

x

0 komentarzy

Nie udało się dodać komentarza, spróbuj ponownie za chwilę

Komentarz powinien być dłuższy niż 5 znaków

Prosze wprowadzić prawidłowy adres e-mail

Nick powinien być dłuższy niż 4 znaki