Kongres Kadry. Restrukturyzacja – dobra czy zła wiadomość dla firmy?

Kongres Kadry. Restrukturyzacja – dobra czy zła wiadomość dla firmy? nf.pl

Ze względu na uwarunkowania rynkowe, restrukturyzacja staje się elementem stałego wzrostu i rozwoju wielu organizacji. To nie jest już proces który trwa określony czas i zwykle kończy się w momencie zwolnienia określonej liczby pracowników.

Dziś, jeśli firma chce rosnąć i się rozwijać nieuchronnie poddawana jest ciągłemu procesowi transformacji. Restrukturyzacja stała się stałym element strategii biznesowej firm. 

    • Kiedy i dla kogo restrukturyzacja jest szansą rozwoju.
    • Dlaczego działy HR pełnią kluczową rolę w procesie zmiany.
    • Jak pogodzić interesy pracodawcy i pracownika w trudnej sytuacji.
    • Dlaczego gra fair każdej ze stron procesu transformacji, jest konieczna do sukcesu przeprowadzanej zmiany.

Katarzyna Szulc przez 6 lat była konsultantem w trójmiejskiej firmie doradczej Doradca Consultants (z tego 4 lata dyrektorem Biura Marketingu). Przez ponad 8 lat była dyrektorem marketingu Grupy Ergo Hestia (w tym spółki ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych a także Otwartego Funduszu Emerytalnego), członkiem Rad Nadzorczych Agencji Reklamowej Hestia oraz spółki zajmującej się dystrybucją produktów finansowych i ubezpieczeniowych Konzeption. Współzałożyciel i Partner Zarządzający w 2mgroup. Zajmuje się doradztwem i obsługą firm w zakresie komunikacji korporacyjnej.

XIX Kongres Kadry 

Najważniejsze wydarzenie z obszaru HR w Polsce odbędzie się w dniach 7-9 maja 2014 roku w hotelu Intercontinental w Warszawie. Uczestnicy wezmą udział w kikudziesięciu wystapieniach: sesjach plenarnych, case study największych firm polskich i zagranicznych, panelach eksperckich, warsztatach oraz sesjach coachingowych. Wiodącą tematyką kongresu będą innowacje, stąd hasło przewodnie: Kierunek - INNOWACJE. 
Po raz pierwszy podczas wiosennego kongresu przeprowadzony zostanie finał ogólnoposkiego konkursu HR INNOVATOR 2014 (więcej o konkursie)

Poznaj program wydarzenia.

Podobne artykuły:

 

Nowoczesna Firma S.A.