Kongres Sprzedaż. Zwiększ obroty trzykrotnie. Posłuchaj rady Briana Tracy!

Kongres Sprzedaż. Zwiększ obroty trzykrotnie. Posłuchaj rady Briana Tracy! nf.pl

Chcesz podwoić lub potroić swoje obroty w bardzo krótkim czasie? Skorzystaj z porady Briana Tracy - jednego z najbardziej wpływowych ludzi biznesu na świecie.

Brian Tracy – niezwykle charyzmatyczny guru sprzedaży - wyjawia jedną z 7 strategii skutecznej, nowoczesnej sprzedaży, które stosują miliony sprzedawców na całym świecie.

Wdrożenie przez firmy jego pomysłów i rozwiązań, pozwoliły sprzedawcom zwiększyć obroty 3-krotnie w ciągu zaledwie tygodnia!

3 kwietnia Brian Tracy poprowadzi seminarium podczas Kongresu SprzedażPoznaj trzecią część sprawdzonego procesu profesjonalnej sprzedaży. 

Już dziś obejrzyj film!

Brian Tracy to inspirujący mówca, autor i doświadczony konsultant. Twórca Brian Tracy International oraz Brian Tracy University – jednego z największych multimedialnych portali edukacyjnych. Jest wymieniany, obok Petera Druckera, Stephena Coveya czy Jacka Welcha, jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie. Jego metody, strategie i techniki sprzedaży stosują miliony ludzi na całym świecie. Dlaczego? Ponieważ są sprawdzone, są poparte doświadczeniem jednego z najlepszych sprzedawców na świecie i ponieważ pozwalają firmom z każdej branży w krótkim czasie zwiększyć sprzedaż nawet  10-krotnie! Brian Tracy zdradzi  jedną z 7 kluczowych umiejętności, dzięki której Ty i Twój zespół osiągniecie sukces!

Zapraszamy do obejrzenia inspirujących wystąpień Briana Tracy, który mówi: 

W  seminariach prowadzonych przez Briana Tracy wzięło dotąd udział ponad 5 milionów osób w 53 krajach, w tym zarządy i kadra menedżerska takich firm, jak IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte Advisory, Accenture, Commercial Union, ING Group, Coca Cola i wielu innych, znajdujących się w ścisłej czołówce światowej gospodarki.

Brian Tracy jest autorem programów w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Przygotował ponad 300 programów edukacyjnych wydawanych w formie Audio & Video, napisał 45 książek przetłumaczonych dotąd na 35 języków, w tym światowe bestsellery: "Maksimum osiągnięć", "Turbostrategie", "Psychologia sprzedaży", "Sposób na sukces", "Sztuka zatrudniania najlepszych", "Turbocoach" czy "Plan Lotu".

Brian Tracy będzie 3 kwietnia prelegentem podczas Kongresu Sprzedaż