Konkurs na innowacyjne projekty HR

Konkurs na innowacyjne projekty HR Małgorzata Hasiec

HR Innovator to nowy ogólnopolski konkurs dla firm, które realizują innowacyjne strategie w zakresie zarządzania ludźmi. Projekt realizowany jest w ramach Kongresu Kadry – największego wydarzenia w branży HR w Polsce.

W czasach permanentnych zmian, globalizacji i destabilizacji gospodarczej innowacje w każdym aspekcie zarządzania organizacją stają się niezbędne. Dotyczy to także projektów w obszarze zarządzania ludźmi. Odwaga we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań z obszaru HR wymaga dużego zaangażowania, ale jest wyjątkowo opłacalna.

Ideą konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie innowacyjnych projektów personalnych, których wdrożenie doprowadziło do rozwiązania konkretnych problemów z obszaru zarządzania ludźmi.

Finaliści konkursu będą mieli szansę zaprezentować wdrożone projekty podczas wiosennej edycji Kongresu Kadry. Laureaci otrzymają prawo do posługiwania się tytułem HR INNOVATOR 2014 we wszystkich działaniach i przekazach marketingowych oraz employer brandingowych firmy, nagrody rzeczowe a także zaproszenie do udziału w XX Jubileuszowym Kongresie Kadry & Expo, który odbędzie się w listopadzie 2014 roku.

Do udziału w konkursie zapraszamy:

  • odważne firmy, które wdrażają nowoczesne rozwiązania z obszaru HR;

  • innowacyjne działy personalne, które w zarządzaniu ludźmi stosują niestandardowe narzędzia;

  • kreatywnych menedżerów i specjalistów personalnych, którzy przekonują członków zarządu i szeregowych pracowników do projektów wykraczających poza obowiązujące standardy.


Uczestnicy konkursu będą rywalizować w dwóch kategoriach:

  • projektów wdrażanych z inspiracji zewnętrznych tj. realizowanych na podstawie wytycznych, wskazówek, projektów pochodzących z centrali firmy;

  • projektów indywidualnych – realizowanych na podstawie pomysłów jednego lub kilku członków zespołu.

 

Zapraszamy do zgłaszania prac poprzez formularz dostępny na stronie: kongreskadry.pl/HRINNOVATOR.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 marca 2014 roku.

Czy HR powinien być innowacyjny? Juror konkursu HR INNOVATOR uważa, że zdecydowanie tak! Zapraszamy do obejrzenia video:


 

Nowoczesna Firma S.A.