Leć na zakupy z Katowice Airport

Leć na zakupy z Katowice Airport www.katowice-airport.com/pl/

Grudzień to miesiąc, w którym zaczynają się intensywne przygotowania do świąt. Kupowanie prezentów jest jedną z największych przyjemności, która może trwać znacznie dłużej niż tylko przez miesiąc.

Jeśli Twoja szafa domaga się powiewu świeżości – wsiadaj w samolot i odwiedź europejskie stolice mody.

Nie trzeba być gwiazdą, celebrytą czy znanym piłkarzem, żeby zwiedzać świat. Na początku warto zacząć od kilku najpiękniejszych europejskich miast. Wielogodzinna podróż samochodem, pociągiem czy autobusem? Ależ skąd! Wygoda i jakość są w zasięgu ręki. Wystarczy tylko rozwinąć skrzydła wyobraźni lub zacząć wodzić palcem po mapie. Można też wybrać bardziej nowoczesny sposób i w poszukiwaniu podróżniczych inspiracji odwiedzić Katowice Airport.

Moda na stolice mody

Marzysz o wyjątkowej podróży? Dla tych, którzy lubią łączyć przyjemne z pożytecznym – mamy dobrą wiadomość. Największe europejskie stolice mody stoją otworem przed podróżującymi samolotami. Oprócz najnowszych trendów, niepowtarzalnych kolekcji
i stylowych dodatków Mediolan, Paryż, Rzym, Barcelona czy Londyn otwierają swoje podwoje dla spragnionych zakupów w wyjątkowo korzystnych przecenach.

Wielkie przeceny i promocje ruszają pełną parą już w grudniu. Elegancki skórzany płaszcz siedemdziesiąt procent taniej? Proszę bardzo! A oprócz tego w równie atrakcyjnych cenach markowe jeansy, torebki, paski, kaszmirowe swetry, kosmetyki – jednym słowem wszystko, co tylko można sobie wymarzyć.

Nie wiesz, które miasto wybrać? Katowice Airport ma pełen wachlarz połączeń do wielu niepowtarzalnych miejsc w całej Europie.

Zmniejsz dystans do latania

Samolotnależy do najbezpieczniejszych środków transportu, a podróż jest komfortowa
i krótka. W ciągu paru godzin można pokonać dystans kilku tysięcy kilometrów, siedząc wygodnie w fotelu. Poza tym wygodny dojazd, nowoczesny parking, restauracje i sklepy oraz inne usługi, które każdemu uprzyjemnią oczekiwanie na samolot – każdego dnia Katowice Airport roztacza nad tysiącami pasażerów swoje opiekuńcze skrzydła.

Przekonaj się i Ty. Poznaj odlotowe oblicze Katowice Airport, a na pewno Cię uskrzydli.

Lotnisko w Katowicach to jedno
z najnowocześniejszych lotnisk w Polsce.  Na lotnisku znajdują się wypożyczalnie samochodów jak i również parking. Dzięki doskonale zaprojektowanej strukturze bez problemu
i przeszkód można dojść szybko w każde miejsce. Wykwalifikowany personel oraz fachowa obsługa to rozpoznawalny znak firmowy Katowice Airport.

www.katowice-airport.com/pl/

kontakt: informacja@gtl.com.pl