Lenovo ThinkPad T470p – nowoczesny notebook stworzony dla biznesu

Lenovo ThinkPad T470p – nowoczesny notebook stworzony dla biznesu www.netz.pl

Lenovo ThinkPad T470p to nowoczesny notebook stworzony z myślą o biznesie. Lekki, wydajny, ultramobilny, z baterią działającą 12 godzin. Codzienna praca w biurze czy podróżowanie jeszcze nigdy nie były tak proste.

Postaw na funkcjonalność i wytrzymałość w przystępnej cenie dla Twojej firmy.

Niezawodność i wytrzymałość

Lenovo ThinkPad T470p przeszedł 12 testów wojskowych i ponad 200 kontroli jakości. Sprawdzony w boju, zgodny z wojskową normą MILSPEC poradzi sobie w każdych warunkach. Został zaprojektowany dla wymagających tak, aby przetrwać wstrząsy czy uderzenia. ThinkPad T470p może więcej niż myślisz.

Wysoka wydajność w małym rozmiarze

Procesor Intel Core i7 osiąga niespotykaną moc i szybkość działania. To nowa efektywność pracy, a także rozrywki. Większa moc, dłuższy czas pracy baterii, a tym samym wydajność, na którą zawsze możesz liczyć. Notebook Lenovo ThinkPad T470p doskonale sprawdzi się także w podróży. Waży zaledwie 1,8 kg i ma 24 mm grubości. Posiada matową matrycę, która gwarantuje świetne warunki pracy oraz wyświetlacz FHD o przekątnej 14-cali z ostrym i żywym obrazem – idealny zarówno do celów biznesowych jak i oglądania filmów.

Lenovo ThinkPad T470p www.netz.pl

Dysk SSD szybki jak błyskawica

Nowoczesny i superszybki dysk SSD działa niemal trzykrotnie szybciej podczas uruchamiania komputera i o 30% szybciej podczas przesyłania i odbierania plików niż zwykły dysk twardy. ThinkPad T470p oferuje coś więcej. Możesz wybrać dysk SSD z protokołem NVMe (Non Volatile Memory Express), który zapewni Ci jeszcze wyższą wydajność, szybszy odczyt i zapis danych oraz niższe zużycie energii. Jest bezpieczny i niezawodny. Przyszłość dysków SSD należy właśnie do NVMe!

Mniej znaczy więcej

Koniec z niechcianymi aplikacjami czy programami w wersji próbnej. Lenovo ThinkPad T470p dostępny jest z systemem Windows 10 ProSignature Edition, który pozwala na szybkie i płynne działanie w Twojej firmie.

Zapomnij o hasłach

Czytnik linii papilarnych działających w systemie Windows Hello, zaawansowana technologia rozpoznawania twarzy oraz układ szyfrowania TPM gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wystarczy, że spojrzysz na kamerę na podczerwień lub przeciągniesz palcem po czytniku by bezpiecznie się zalogować, bez zbędnych haseł.

Lenovo ThinkPad T470p www.netz.pl

Wydłużony czas pracy / Dodatkowa bateria

Technologia Power Bridge umożliwiając współpracę dwóch baterii zapewnia elastyczność i maksymalnie długi czas pracy, nawet 10 godzin po jednym ładowaniu. Nie musisz wyłączać notebooka, żeby wymienić baterię. Dodatkowa bateria świetnie sprawdzi się podczas podróży biznesowych.

Łączność z każdego miejsca

Wybierz ThinkPad T470p z LTE / 4G i korzystaj z szybkiego dostępu do danych i aplikacji w chmurze gdziekolwiek jesteś, bez wyjątków, nawet jeśli jesteś poza zasięgiem sieci Wi-Fi.

Siła obrazu i dźwięku

Lenovo ThinkPad T470p został wyposażony w szerokokątną kamerę HD oraz dwukanałowy mikrofon z funkcją redukcji szumów. Podwójny mikrofon umożliwia prowadzenie profesjonalnych konferencji internetowych, webinarów, spotkań w każdym miejscu – nawet tym najbardziej hałaśliwym.

Komfort pracy

Udoskonalony panel dotykowy Touchpad oraz Trackpoint, a także ultrawygodna klawiatura sprawiają, że praca na ThinkPad T470p to czysta przyjemność. Urządzenia wskazujące działają płynniej, dokładniej i szybciej, zastępując tradycyjną mysz komputerową.  

Innowacyjna stacja dokująca

Postaw na stację dokującą WiGig Dock i połącz swojego ThinkPada bezprzewodowo z zewnętrznymi urządzaniami jak monitor, mysz, klawiatura czy pamięć masowa. Wygodne zadokowanie wszystkich urządzeń pozwoli na pracę bez plączących się kabli na biurku. WiGig Dock to nowa jakość pracy.

Lenovo ThinkPad T470p www.netz.pl

Wszechobecna pomoc

Korzystaj z pomocy technicznej na całym świecie. Notebook Lenovo ThinkPad T470p posiada standardową gwarancję ważną aż w 160 krajach.

Lenovo ThinkPad T470p to biznesowy notebook, który sprawia, że codzienna praca jeszcze nigdy nie była tak prosta, szybka i przyjemna.Wyświetlacz FHD o przekątnej 14-cali, wydajna karta graficzna, czterordzeniowy procesor Intel Core i7 i szybki dysk SSD powodują, że Lenovo ThinkPad T470p idealnie sprawdza się u nas zarówno w biznesie, jak i poza nim. Testowaliśmy ten sprzęt na różnych stanowiskach pracy. Sprawdził się nie tylko wśród kadry zarządzającej, ale także inżynierów i grafików. ThinkPad T470p to gwarancja szybkości działania i wzrostu efektywności pracy. Na codzień każdy docenia także niezwykły komfort pracy. Wygodna klawiatura, Trackpoint i Touchpad nie mają sobie równych. Wybraliśmy dodatkowo stację dokującą WiGig Dock, która pozwoliła nam połączyć notebooki bezprzewodowo z innymi zewnętrznymi urządzeniami jak np. monitor, klawiatura czy pamięć masowa. Biurka bez plączących się kabli podczas pracy jeszcze nigdy tak nie cieszyły.Lenovo ThinkPad T470p jest stworzony do podróży biznesowych. 15-calowy notebook może być zbyt duży i zbyt ciężki, podczas gdy 14-calowy sprawdza się idealnie. Waży jedynie 1,8 kg i ma 24 mm grubości. ThinkPad T470p wyposażony jest także w dwie baterie gwarantując maksymalnie długi czas pracy. W podróży wymieniam baterie nie wyłączając sprzętu. Dodatkowa bateria ułatwia mi codzienną pracę i pozwala cieszyć się rozrywką, np. oglądając filmy. ThinkPad T470p to dla mnie nowa jakość mobilności.Notebook ten posiada dwukanałowy mikrofon oraz szerokokątną kamerę HD. Kiedy prowadziłem wideokonferencję w centrum handlowym byliśmy wraz z moim rozmówcą mocno zaskoczeni siłą dźwięku i jakością obrazu. Mikrofon świetnie radzi sobie z redukcją szumów, wiem, że mogę z niego skorzystać w każdym miejscu.Lenovo ThinkPad T470p to niewątpliwie profesjonalny notebook, który sprawdzi się w Twoim biznesie. Wytrzymałość, wydajność, funkcjonalność i wysoki komfort pracy w dobrej cenie.


Opinia: Michał Kochański, CEO, Foreto Software House

Materiał przygotowany przez Netz Sp. z o.o., www.netz.pl