Maffashion: moje imprezowanie to też praca

Maffashion: moje imprezowanie to też praca fot. fanpage blogerki

Od kilku miesięcy w różnych miastach Polski odbywają się imprezy sygnowane nazwiskami dwójki największych polskich blogerów – Maffashion i Wujaszka Liestyle.

Blogerzy na wspólną imprezę w klubie zapraszają co miesiąc poprzez oryginalne filmiki zamieszczane w internecie. Każdy z nich jest w zupełnie innej stylistyce.

Julia Kuczyńska przyznaje, że lubi się bawić i ceni obecność wokół siebie osób, które są spontaniczne i żywiołowe. Taki jest właśnie Wujaszek Liestyle, z którym organizuje od kilku miesięcy imprezy w różnych miastach Polski.

Podobne artykuły:

Lubię się bawić

– Jestem bardzo żywiołowa i towarzyska, lubię się bawić. Co prawda po tych imprezach potem nie mam przez jakieś kilka tygodni ochoty na żadną inną imprezę. Oprócz tego, że tam się bawimy, to jest to również nasza praca – mówi Julia Kuczyńska, która prowadzi bloga Maffashion.

Imprezy organizowane przez dwójkę blogerów odbyły się już w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Za każdym razem Maffashion i Wujaszek Liestyle publikują w sieci nietypowe zaproszenie, a krótkie filmiki, utrzymane w konwencji żartu, zachęcają do wspólnej zabawy z blogerami.

Podobne artykuły:

– Kiedy spotykają się dwie artystyczne osoby o dość podobnym wyczuciu estetyki i zwariowanej głowie, powstają właśnie takie projekty. Te nasze filmiki są takie troszeczkę z przymrużeniem oka – dodaje Maffashion.

Blogerzy promując pierwszą imprezę, która odbyła się w Lublinie, stworzyli zapowiedź, w której Maffashion jest prezenterką telewizyjną rodem z lat 90. Każde zaproszenie jest utrzymane w innej stylistyce.


Źródło: Newseria.pl