Microsoft Office 365 Personal dostępny w Agito.pl

 Microsoft Office 365 Personal dostępny w Agito.pl materiały PR

Już od 15 kwietnia w Agito.pl można kupić pakiet Office 365 Personal.

Roczna subskrypcja zapewni użytkownikom dostęp do pakietu Office ze wszystkimi znanymi programami oraz dodatkowe 20GB do usługi OneDrive na 1 komputerze i 1 tablecie z systemem Windows 8.1

Najnowsza wersja pakietu Office

Office 365 Personal to propozycja dla użytkowników korzystających z jednego komputera i jednego tabletu. Obejmuje najnowsze wersje znanych aplikacji z pakietu: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher i Accessoraz usługi w chmurze.  Roczna subskrypcja obejmuje automatyczne uaktualnienia funkcji i usług dzięki czemu wszystkie nasze aplikację będą zawsze dostępne w najnowszych wersjach.

Instalacja

Pakiet Office możemy zainstalować na jednym komputerze PC lub Mac oraz dodatkowo na tablecie z Windows 8.1. Aby korzystać z plików, aplikacji i ustawień pakietu Office na urządzeniu mobilnym, wystarczy zalogować się do swojego konta. Dodatkowo, każdy użytkownik pakietu Office 365 uzyska bonusowe 20 GB miejsca online w usłudze OneDrive oraz co miesiąc pakiet 60 minut do wykorzystania na rozmowy telefoniczne na całym świecie przy użyciu komunikatora Skype™.

Synchronizacja z chmurą OneDrive

Automatyczna synchronizacja z chmurą OneDrive gwarantuje, że wszystkie nasze ustawienia i pliki będą zawsze tam, gdzie my. Unikalna funkcjonalność strumieniowania pozwala uruchomić wszystkie programy w kilka sekund po zalogowaniu do usługi. Ponieważ pakiet Office 365 pracuje w chmurze, łatwo udostępniać nasze dokumenty innym osobom. Nawet jeżeli odbiorca nie posiada pakietu Office, udostępniony plik wyświetli się w trybie  przeglądarki internetowej.

PORTA KMI POLAND Sp. z o.o Bogumiła Sowa