MAC i Pracodawcy RP patronami honorowymi Forum IAB 2015

MAC i Pracodawcy RP patronami honorowymi Forum IAB 2015 nf.pl

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Pracodawcy Rzeczpospolitej Polskiej objęli honorowym patronatem Forum IAB 2015. Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 czerwca w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

W tym roku IAB Polska organizuje już 9. edycję Forum IAB. To najbardziej inspirujące wydarzenie z obszaru marketingu internetowego na polskim rynku. Przez dwa dni konferencji prelegenci z kraju i zagranicy będą prezentować najświeższe światowe trendy i inspirować uczestników do efektywnej adaptacji swoich działań marketingowych do cyfrowego świata.

Na Forum zaprezentują się zagraniczni goście, m.in. Martin Lindstrom, Aster Papazyan z PayU, Lars Bo Jeppesen z Dentsu Aegis Network oraz Chris Wallace z Mindshare, a także polscy eksperci marketingu internetowego, m. in. Michał Brański z Grupy WP, Yuri Drabent z agencji Lubię to czy Barbara Sołtysińska z firmy LifeTube.

Przez wzgląd na wysoki poziom merytoryczny konferencji oraz aktualność poruszanych tematów, patronat nad Forum IAB obejmują organizacje i instytucje mające znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki. Tegoroczną edycję swoim patronatem honorowym objęły już takie instytucje jak: Konfederacja Lewiatan, Krajowa Izba Gospodarcza, Centrum im. A. Smitha oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej.

IAB Polska