Najważniejsze wydarzenie w polskim eHandlu już w lutym na terenie MTP

Najważniejsze wydarzenie w polskim eHandlu już w lutym na terenie MTP Fundacja Polak 2.0

VI Targi eHandlu to najważniejsze i największe wydarzenie branży e-commerce w Polsce.

W dniu 25 lutego w prestiżowej lokalizacji Międzynarodowych Targów Poznańskich, ponad 100 wystawców zaprezentuje swoje najnowsze oferty dla wszystkich tych który sprzedają lub chcą handlować w Internecie.

To niepowtarzalna okazja nie tylko dla firm-wystawców aby pokazać się od strony offline, swoim potencjalnym klientom i partnerom, ale również unikalna szansa aby w jednym miejscu porównać oferty najważniejszych firm branży e-commerce. Do grona Wystawców Targów eHandlu dołączyły takie marki jak Raben Group czy Dotpay. Wśród Wystawców znajdziemy agencje interaktywne, firmy oferujące usługi logistyczne, firmy oferujące oprogramowanie dla e-sklepów, usługi związane z szeroko pojętym marketingiem (mobile marketing, email marketing), porównywarki cen i wiele innych.

Targi Fundacja Polak 2.0

“Zdajemy sobie sprawę, że świadczony przez nas typ usług to bardzo istotny element rynku eCommerce znacznie usprawniający sprzedaż w Internecie. Nasza obecność na Targach eHandlu umożliwi nam szerokie zaprezentowanie naszych rozwiązań wszystkim tym, którym płatności online ułatwią prowadzenie e-biznesu. Korzystając z nadarzającej się okazji chcemy przekonać potencjalnych i obecnych użytkowników płatności internetowych, że rozwiązania Dotpay to kompleksowe i konkurencyjne narzędzie zarówno dla przedsiębiorców już korzystających z tego typu usług, jak i wszystkich tych, którzy dopiero zastanawiają się nad wyborem właściwego operatora. Jako dostawca ponad 50 innowacyjnych, najpopularniejszych kanałów płatności i pożądanych przez rynek usług dodatkowych, w czasie VI Targów eHandlu będziemy mieli doskonałą okazję do bezpośredniego przedstawienia naszej oferty.” - Andrzej Poniński, Prezes Zarządu Dotpay S.A.

25 lutego, ponad 100 firm zaprezentuje najlepsze produkty i usługi wspierające handel przez Internet podczas otwartego dnia targowego. Będzie to najlepsza okazja, aby dotrzeć ze swoją ofertą do ponad 2000 przedstawicieli sklepów internetowych i managementu. Open Day to nie tylko rozmowy na stoiskach, a także . Jeśli chcesz odwiedzić Targi, możesz zrobić to bezpłatnie, korzystając z formularza rejestracyjnego na stronie http://targiehandlu.pl/visitor

To, że Targi eHandlu to świetne wydarzenie świadczą chociażby takie komentarze:

Targi eHandlu to marka sama w sobie, odbywają się w końcu już po raz szósty – to też o czymś świadczy. Jako rozwijający się w strukturach Grupy Raben biznes doskonale rozumiemy, że nie można czekać na to, aż klienci domyślą się, że dany usługodawca ma im coś do zaoferowania. Potrzebna jest aktywna obecność i regularne spotkania ze wszystkimi potencjalnie zainteresowanymi współpracą z nami. Obecność wśród firm, które od lat koncentrują swoje działania wokół handlu internetowego, targowy klimat networkingu, a także pełne spektrum potencjalnych partnerów – wszystko to sprawia, że w tym roku postanowiliśmy pojawić się ze stoiskiem, ażeby lepiej dać poznać się wszystkim zainteresowanym. Tak jak jesteśmy pewni naszej usługi, tak równie pewni jesteśmy tego, że VI Targi eHandlu będą dla nas bardzo udane.

Mariusz Wesołowski – E-commerce Customer Manager, Grupa Raben

Targi to nie tylko firmy prezentujące swoje oferty ale również silny wymiar edukacyjny. W 4 blokach tematycznych: SEO/SEM, Logistyka, Social Media/PR, Narzędzia/Platformy. Wśród prelegentów czołowe postaci polskiego ecommerce: Borys Skraba z Bold Brand Commerce,
Grzegorz Wroniszewski z OEX Cursor, Paweł Ogonowski z Conversion i wielu innych

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji odwiedzić wcześniejszych edycji Targów, zachęcamy do zapoznania się z videorelacją V edycji Targów eHandlu która bardzo dobrze oddaje klimat całego wydarzenia:

W dotychczasowych 5 edycjach Targów eHandlu wzięło udział ponad 10000 Zwiedzających i ponad 550 Wystawców. Cały czas można zapisać się na bezpłatne zwiedzanie Targów za pośrednictwem strony targiehandlu.pl/visitor

Zapisanie się do 12.02.2014 gwarantuje miejsce w wybranym bloku tematycznym prezentacji.

Fundacja Polak 2.0