Nakręceni na HR! 12-13 czerwca rusza HRcamp

Nakręceni na HR! 12-13 czerwca rusza HRcamp fotolia.pl

HRcamp to największa konferencja w Polsce poświęcona rekrutacji i employer branding. VI edycja HRcamp odbędzie się warszawskim kinie Praha już 12-13 czerwca 2014 r. Organizatorami konferencji są HRstandard.pl i eRecruiter.

W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji, a w tym:

18 HR CASE STUDIES - kilkanaście prezentacji najciekawszych projektów HR w Polsce prowadzonych w 3 ścieżkach tematycznych: candidate’s experience, angażowanie i komunikacja wewnętrzna oraz HR innowacje. Swoje wdrożenia zaprezentują między innymi: Grupa Onet, AmRest, Provident, ArcelorMittal, Employer Branding Institute, Roche,  mBank, Techland, Danone, PwC, Funmedia, UBS, Capgemini.

3 PANELE DYSKUSYJNE

  • Prezesi i liderzy (szczerze!) o HR – jakie mają oczekiwania, jak oceniają HR?
  • Męska strona HR – dyskusja z udziałem facetów z HR.
  • Czy HR może być sexy? – Panel z udziałem blogerów HR.

5 SESJI HRcafe

Czyli luźne dyskusje za kulisami, oczywiście o HR. Dyskusje poprowadzą goście specjalni - specjaliści, którzy wiedzą co w HRach piszczy. To doskonała okazja, aby poplotkować o tematach HR przy kawie!

Zobacz stronę konferencji: hrcamp.pl

6 WARSZTATÓW SPECJALISTYCZNYCH

Na których uczestnicy dowiedzą się jak nakręcić świetny filmik rekrutacyjny,  jak zrobić dobre zdjęcia pracownikom i jak poradzić sobie z komunikacją w kryzysowej sytuacji. To także warsztaty o tym, jak budować swoją markę personalną w firmie oraz o tym, jak stworzyć silny i znaczący zespół HR w organizacji.

6 SPOTKAŃ W FORMULE HRchat

...czyli moderowane dyskusje w formule unkonference w najbardziej gorących tematach: rekrutacja PO Facebooku, content marketing, video CV, ROI z kampanii wizerunkowej, angażowanie pracowników w markę pracodawcy i wiele innych. Do ścieżek HRchat nie ma zapisów, dowolnie możecie przemieszczać się pomiędzy gorącymi grupami.

ROZDANIE NAGRÓD EBstars

Pierwszego dnia ujawnimy wyniki organizowanego już po raz trzeci w Polsce konkursu na najlepsze kampanie employer branding roku 2014 -  Employer Branding Stars. Zobacz, jak zostać gwiazdą - zgłoś swój projekt. 

SESJE COACHINGOWE DLA HR

 ...indywidualne sesje z coachami kariery specjalnie dla HR.

Organizatorami konferencji są: HRstandard.pl, eRecruiter

Partnerami konferencji są: Employer Branding Institute, HayGroup, Extended DISC

Patronat medialny konferencji HRcamp oraz konkursu EBstars objęli: Personel i Zarządzanie, GazetaPraca, Marketer+, JOBS.pl, portal QBusiness Media.pl, Polskie Forum HR, SAZ, KarieraManagera.pl, TargiPracy.pl, Magazyn Rekruter, badaniaHR.pl oraz Nowoczesna Firma.