Pierwsza w Polsce multimedialna platforma wiedzy o HR

Pierwsza w Polsce multimedialna platforma wiedzy o HR INFOR

W czerwcu br. INFOR uruchomił Wideoakademię HR, pierwszą w Polsce multimedialną platformę wiedzy o HR.

Zapewni ona użytkownikom nieograniczony dostęp do wiedzy najlepszych ekspertów, sprawdzonych procedur, efektywnych narzędzi, zagadnień z zakresu prawa pracy i zarządzania ludźmi w organizacji oraz ogromną bazę materiałów dodatkowych.

W czasach stale zwiększającej się konkurencji rynkowej oraz modelu gospodarki opartej na wiedzy, każda organizacja, która chce zapewnić sobie dynamiczny rozwój, musi dbać o doskonalenie swoich pracowników. Warunkiem utrzymania się na rynku i bycia konkurencyjnym jest posiadanie dobrze przygotowanego i umotywowanego personelu, który elastycznie potrafi reagować na zmiany zachodzące w otoczeniu niezależnie od rodzaju działalności.

Masz pytanie? Tu znajdziesz odpowiedź

Ostatnie lata dla branży HR są procesem intensywnej transformacji. Dziś to nowoczesne działy, które maja realny wpływ na efekty biznesowe. Wiąże się to jednocześnie z wciąż nowymi wyzwaniami stawianymi przed pracownikami tych działów.

– Dlatego stworzyliśmy innowacyjne narzędzie edukacyjne odpowiadające na potrzeby rynku – mówi Renata Burlikowska, dyrektor Biura Nowych Mediów w INFOR.pl. – Użytkownicy Wideoakademii HR zdobywają wiedzę bez wychodzenia z firmy, w każdej chwili, kiedy mają na to czas. Wiedza przekazywana przez naszych ekspertów to najlepsze praktyczne rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami. Dziś masz pytanie – odpowiedź znajdujesz na platformie.

Szkolenia z siedmiu obszarów

Oprócz samych szkoleń podzielonych tematycznie na 7 obszarów: Prawo pracy i kadry, Ubezpieczenia, Rekrutacja i selekcja, Rozwój i szkolenia, Ocena pracownicza, Motywowanie oraz HR w biznesie, w Wideoakademii HR znajdują się nowatorskie szkolenia e-learningowe firmy iPro oraz materiały edukacyjne dodane do każdego szkolenia. Te ostatnie zgromadzone w dziale Baza Wiedzy stanowią: materiały szkoleniowe, publikacje tematyczne, porady prawne , porady ekspertów oraz konkretne case study z polskich firm.

Ta forma szkoleń pozwala firmie zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wiąże się z większym poziomem zadowolenia pracowników, gdyż wiedzę przyswajają oni we własnym indywidualnym tempie, niezależnym od grupy, jak to się dzieje w szkoleniach tradycyjnych. Poza tym zawsze mogą wracać do interesujących go zagadnień. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu.

Jak pisał Roland Meighan: „Każda polityka edukacyjna, czy to prowadzona przez urzędników oświatowych w ich urzędach, czy przez nauczycieli w klasach, która nie liczy się z możliwymi odmianami przyszłości i nie bierze pod uwagę ich socjologicznych interpretacji, podejmuje ryzyko tworzenia szkół zapatrzonych w przeszłość, podczas gdy my pędzimy w przyszłość”. – A my pędząc w przyszłość szukamy optymalnych rozwiązań dla naszych klientów – konkluduje Burlikowska.

www.wideoakademiahr.pl