„HR jako partner w biznesie” – portal HR Polska zaprasza na konferencję

„HR jako partner w biznesie” – portal HR Polska zaprasza na konferencję nf.pl

21 maja w Centrum Edukacji i Biznesu w Gliwicach odbędzie się wydarzenie branżowe z serii cyklicznych spotkań organizowanych przez portal HR Polska.

Konferencja skierowana jest głównie do praktyków HR, którzy będą mieli okazję do wymiany doświadczeń, efektywnego networkingu i inspiracji w codziennej pracy.

HR Polska HR Polska

Tematyka

Tematy poruszane podczas wydarzenia dotyczyć będą takich zagadnień, jak:

  • ewolucja roli współczesnego HR,
  • realizacja strategicznych celów firmy,
  • umacnianie pozycji HR-owca w organizacji,
  • budowanie wewnętrznej współpracy działu kadr,
  • motywowanie pracowników.

Eksperci portalu  oraz przedstawiciele firm branżowych opowiedzą o modelu HR Business Partneringu, najnowszych trendach i wyzwaniach HR oraz narzędziach i metodach, które warto stosować w praktykach polskich.

Dla kogo?

Konferencją zainteresowane mogą być w szczególności osoby związane z branżą Human Resources, a w szczególności osoby zajmujące się zarządzaniem kadrami w firmach, kształtowaniem polityki personalnej i rozwojem kompetencji personelu. Wydarzenie szczególnie polecamy dyrektorom i menedżerom personalnym, specjalistom kadr i płac, doradcom personalnym oraz trenerom, mentorom i coachom.

HR Polska to portal pasjonatów branży, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. Portal organizuje cykliczne wydarzenia branżowe: konferencje, seminaria i warsztaty.

Więcej informacji i rejestracja na stronie: www.konferencjahrpolska.pl

Organizatorem konferencji jest portal www.hrpolska.pl

HR Polska