Pozabankowe pożyczki dla firm coraz łatwiej dostępne

Pozabankowe pożyczki dla firm coraz łatwiej dostępne zespół

Zewnętrzne finansowanie w postaci kredytu lub pożyczki to często ważne wsparcie dla firmy, gdy przedsiębiorca chce zapewnić płynność finansową swojego biznesu. Coraz częściej oferta banków w tym zakresie jest niewystarczająca.

17% małych firm i 11% średnich szuka zewnętrznego finansowania na bieżącą działalność, jednocześnie zaledwie 5% przedsiębiorców z sektora MŚP ocenia dostępność kredytów na poziomie bardzo dobrym. Często problemem są skomplikowane formalności, wydłużające się procedury i restrykcyjne wymagania banków. W rezultacie niejednokrotnie okazuje się, że przedsiębiorca musi poświęcić dużo czasu i wysiłku, aby zdobyć kredyt na bieżącą działalność. Tymczasem w takiej sytuacji często liczy się błyskawiczny dostęp do środków, aby uchronić firmę przed utratą płynności finansowej. Dodatkowo przedsiębiorcy to bardzo zajęci ludzie i nie zawsze mogą pozwolić sobie na tracenie cennego czasu, odwiedzając placówki bankowe lub stacjonarnych pożyczkodawców. Coraz więcej spraw załatwia się przez internet, za pomocą zwykłego smartfonu lub tabletu. Taką potrzebę zauważyło już wiele firm pożyczkowych, czego rezultatem jest rosnąca oferta pożyczek online dla firm.

 

Pozabankowe pożyczki dla firm coraz popularniejsze

 

Rynek pozabankowy staje się coraz atrakcyjniejszy dla przedsiębiorców. Takie firmy, jak na przykład Aasa dla biznesu, Bocian dla Firm, Iwona, Caseo, Provident dla Firm, Aforti Finance i wiele innych oferują coraz atrakcyjniejsze oferty pożyczek dla firm. Nic dziwnego, skoro 34% przedsiębiorców jest zainteresowanych pożyczką online (najczęściej z branży budowlanej, transportowej, logistycznej i handlowej), a 41% polskich przedsiębiorców jest przekonanych, że pozabankowe pożyczki online są korzystne dla sektora MŚP (to 99% wszystkich firm w naszym kraju). Firmy pożyczkowe są obecnie w stanie dostarczyć przedsiębiorcy niezbędny kapitał zarówno na bieżącą działalność, na inwestycje, jak i na rozpoczęcie działalności biznesowej. Przede wszystkim docierają do potencjalnego klienta szybko i łatwo, bo za pośrednictwem internetu, gdy tymczasem dostępność do banków staje się coraz trudniejsza.

 

- Banki coraz częściej szukają oszczędności, zamykając swoje placówki. Komisja Nadzoru Finansów podała, że w ciągu ostatniego roku liczba placówek bankowych i filii zmniejszyła się o 650 punktów. Klienci mają do dyspozycji w całym kraju już tylko 14 663 placówki, z czego tylko niemal połowa to oddziały własne banków, a pozostałe to filie i przedstawicielstwa – zauważa Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny serwisu Loan Magazine. – Skoro trudniej znaleźć w sąsiedztwie placówkę banku, nic dziwnego, że bardzo szybko rozwijają się alternatywne rozwiązania jak pożyczki oferowane przez internet, z których można skorzystać łatwo i błyskawicznie – dodaje Tomkowicz.

 

Najlepsza Biznesowa Pożyczka Roku – kto otrzyma tytuł?

 

O tym, jak ważny staje się segment pożyczek dla firm, świadczą najlepiej branżowe nagrody dla tego rodzaju produktów. W 2016 roku podczas gali Loan Awards tytuł Biznesowej Pożyczki Roku powędrował do Aasa Polska, która została nagrodzona za innowacyjny produkt Aasa dla biznesu. Natomiast za pożyczkę biznesową z zabezpieczeniem nagrodę zdobyła spółka Monument Fund SA.

 

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku konkurencja będzie jeszcze większa, ponieważ na pozabankowym rynku przybyło produktów adresowanych do firm. Wyniki poznamy podczas uroczystej gali Loan Awards, która odbędzie się już 28 lutego 2018 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu. Jednak dużo wcześniej, bo już w listopadzie 2017 roku, Kapituła Konkursowa wybierze 5 pożyczek, które stoczą rywalizację o tytuł Biznesowej Pożyczki Roku.

 

Z nowych produktów pożyczkowych dla firm mogą być zadowoleni zarówno przedsiębiorcy, zdobywając nowe, szybkie i bezpieczne źródło finansowania, jak i same firmy pożyczkowe, poszerzając swoją ofertę o nowy segment klientów.

Nowoczesna Firma S.A.

Dalej

x

29 komentarzy

Nie udało się dodać komentarza, spróbuj ponownie za chwilę

Komentarz powinien być dłuższy niż 5 znaków

Prosze wprowadzić prawidłowy adres e-mail

Nick powinien być dłuższy niż 4 znaki

 • Maria Gomez Maria Gomez

  Nazywam się Maria Gomez i mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą, powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który może zmienić moje życie i życie mojej rodziny, polecę każdemu, kto szuka pożyczki . Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewien, że ją spłacisz, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że Maria Gomez skierowała cię do nich E-mail kontaktowy: regencyfinancecompany09@gmail.com lub Whatsapp +1 817-729-8866Maria Gomez

  2019-08-25 19:10:19

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Adrian Bayford Adrian Bayford

  Cześć,Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: (adribay0008@gmail.com)

  2019-02-14 15:03:54

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • betty.mabel betty.mabel

  Obiecuję podzielić się tym świadectwem pożyczki z powodu Bożej łaski w moim życiuDzień dobry,  Jestem Agnieszka Agata, obecnie mieszka we Wrocławiu. W tej chwili jestem wdową z Czwórką dzieci. W maju 2015 r. Utknąłem w sytuacji finansowej i musiałem refinansować i zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mojego kredytu. Ale tak jak Bóg chciał, zostałem przedstawiony kobiecie Bożej prywatnemu pożyczkodawcy, który udzielił mi pożyczki w wysokości 850 000 PLN, a dziś jestem właścicielem firmy, a moje dzieci mają się dobrze w tej chwili, jeśli musisz skontaktować się z jakąkolwiek firmą z Odniesienie do zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, bez sprawdzenia wiarygodności kredytowej, bez podpisu z jedynie 3% stopą procentową i lepszymi planami spłat i harmonogramem, prosimy o kontakt z Betty Mabel (betty.mabel227@gmail.com). Nie wie, że to robię, ale jestem teraz tak szczęśliwy i postanowiłem dać ludziom więcej o niej poznać, a także chcę, aby Bóg jeszcze bardziej ją pobłogosławił. Możesz skontaktować się z nią poprzez e-mail: betty.mabel227@gmail.com My Whatsapp Numer telefonu: +1 (929) 267-7281

  2019-01-22 16:30:44

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • betty.mabel betty.mabel

  ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB MOŻNA UZYSKAĆ ​​MOJĄ POŻYCZĘ Z POŻYCZKI LEGITYNazywam się Maciej Marek Maciek obywatelem Krakowa. Zostałem oszukany przez 4 różnych międzynarodowych pożyczkodawców Internetu, wszyscy obiecują mi pożyczkę po tym, jak zapłacili mi kilka opłat, które nie przyniosły niczego i nie przyniosły żadnego pozytywnego wyniku. Straciłem moje ciężko zarobić pieniądze. Pewnego dnia, gdy przeglądałem internet ze łzami w oczach, natknąłem się na zeznania człowieka, który również został oszukany i ostatecznie został powiązany z firmą pożyczkową o nazwie BETTY MABEL LOAN SERVICES (betty.mabel227@gmail.com), gdzie wreszcie dostałem pożyczkę, więc postanowiłem skontaktować się z tą samą firmą pożyczkową, a następnie opowiedziałem im moją historię o tym, jak zostałem oszukany przez 4 różnych pożyczkodawców, którzy nie zrobili nic, tylko przysporzyli mi więcej bólu. Tłumaczę firmie pocztą i wszystko, co mi powiedzieli, to nie płakać, ponieważ otrzymam pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru, aby się z nimi skontaktować. Wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i kontynuowałem wszystko, o co mnie prosiłem, a otrzymałem pożyczkę w wysokości 270 000,00 PLN od tej wspaniałej firmy (BETTY MABEL LOAN SERVICES) zarządzanej przez pana Gary'ego Marka i tutaj jestem dzisiaj szczęśliwa, ponieważ BETTY MABEL LOAN USŁUGI udzieliły mi pożyczki, więc złożyłem przysięgę na siebie, że będę zeznawał w Internecie, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę. Czy potrzebujesz pilnie uprzejmego kredytu i szybko skontaktuj się z BETTY MABEL LOAN SERVICES teraz za pożyczkę przez e-mail: betty.mabel227@gmail.comKONTAKTBETTY MABEL LOAN SERVICESEmail: betty.mabel227@gmail.comMój numer telefonu Whatsapp: +1(929)267-7281

  2019-01-22 16:30:24

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • betty.mabel betty.mabel

  Świadectwo o tym, jak zmieniło się moje życie (betty.mabel227@gmail.com)Nazywam się Magdalena Magda, mieszkam w Warszawie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który mógłby zmienić moje życie i życie mojej rodziny, polecę każdą osobę, która szuka dla nich pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewny, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że Magdalena Magda skierowała Cię do nich. e-mail do pani Betty Mabel przez: (betty.mabel227@gmail.com) Mój numer telefonu Whatsapp: +1(929)267-7281

  2019-01-22 16:30:07

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • betty.mabel betty.mabel

  Świadectwo o tym, jak zmieniło się moje życie (betty.mabel227@gmail.com)Cześć przyjaciele!!! Nazywam się Amelia Ania Alicja. Chcę poświadczyć dobrego Pożyczkodawcę, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 2 różnych międzynarodowych pożyczkodawców Internetu, wszyscy obiecują mi udzielić pożyczki po tym, jak zapłacili mi dużo opłat, które nie przyniosły niczego i nie przyniosły żadnego pozytywnego wyniku. Straciłem moje ciężko zarobione pieniądze i było to w sumie 18 000 PLN Pewnego dnia przeglądając Internet, wyglądałem na sfrustrowanego, gdy natknąłem się na zeznania kobiety, która również została oszukana i ostatecznie została powiązana z firmą pożyczkową o nazwie Betty Mabel Financial Loan. Serwis i email (betty.mabel227@gmail.com), gdzie w końcu dostała pożyczkę, więc postanowiłem skontaktować się z tą samą wypożyczalnią, a następnie opowiedziałem im moją historię o tym, jak zostałem oszukany przez dwóch różnych pożyczkodawców, którzy nie robili nic więcej bólu. Tłumaczę firmie pocztą i wszystko, co mi powiedzieli, to nie płakać, ponieważ otrzymam pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru, aby się z nimi skontaktować. Wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i kontynuowałem wszystko, o co mnie prosiłem, i na mój szok otrzymałem pożyczkę w wysokości 65 000,00 PLN od tej wspaniałej firmy (Betty Mabel Financial Loan Service) zarządzanej przez panią Betty Mabel. Bogobojna kobieta i tu ja Jestem dzisiaj szczęśliwy, ponieważ ta firma udzieliła mi pożyczki, więc złożyłem przysięgę na siebie, że będę zeznawał w Internecie, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? uprzejmie i szybko skontaktuj się z tą wspaniałą firmą za pożyczkę pocztą elektroniczną: (betty.mabel227@gmail.com) jest miła. Good Luck.My Whatsapp Numer telefonu: +1(929)267-7281

  2019-01-22 16:29:24

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • EDWARD JONES EDWARD JONES

  Attn: Oferta pożyczki Złóż wniosek terazCzy jestem pożyczkodawcą z sektora prywatnego, czy potrzebujesz pożyczki, by zapłacić za swoją firmę. Oferuję również Pożyczki osobom fizycznym, Firmom i instytucjom korporacyjnym o oprocentowaniu 2%. Podaję tę pożyczkę poważnym osobom zainteresowanym tym e-mailem: jonesloanfinance@yahoo.com lub whatsapp +17026749213

  2019-01-06 08:57:36

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Lehmann Schulz Lehmann Schulz

  cześćCzy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem (lehmannschulz07@gmail.com)

  2019-01-02 06:11:04

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Raymond Doison Raymond Doison

  We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffer driven offers. We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A)2. Total Face Value: Eur 1 MIN and Eur 5B MAX (Five Billion USD).3. Issuing Bank: HSBC, London or Deutsche Bank Frankfurt or any Top 25 WEB4. Age: One Year, One Day5. Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers.6. Delivery: SWIFT TO SWIFT.7. Payment: MT-103.8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.All relevant business information will be provided upon request.Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information.Contact : Mr. Raymond DoisonContact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.comskype:crusaderbroker.bgassurance@gmail.comWhatsapp : +44 7459 947744

  2018-11-14 08:53:40

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Davis Davis

  Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% pożyczkobiorcy, który będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Podaj pożyczkę w wysokości 50 000,00, 1 000 000 100 000 000. popyt kredytobiorcy zależy od popytu kredytobiorcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z naszą firmą Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (davispasicalloanlender@gmail.com 0r whatsapp +19739220703 za każdą pożyczkę Potrzebujesz informacji dla mężczyzn i kobiet TwójNazwa ................... ............  Twój kraj ........................Twój adres .......... ...................  Twoja profesja .........................Twój stan cywilny. ....................telefon. Miesięczny przychód ............. .Obecny status w miejscu pracy. WhatsApp Numery telefonów / telefon komórkowy --------------

  2018-11-12 12:05:26

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Jean Carlos Jean Carlos

  Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp +16234044993 ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp +16234044993

  2018-11-09 06:32:23

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Pamela Rosa Flores Pamela Rosa Flores

  Potrzebujesz pilnych pieniedzy? Mozemy pomóc!Czy masz klopoty z obecna sytuacja lub masz klopoty?W ten sposób damy ci mozliwosc wprowadzania nowych rozwiazan.Jako bogata kobieta czuje sie zobowiazana pomagac ludziom, którzy staraja sie dac im szanse. Kazdy zasluguje na druga szanse, a gdy rzad upadnie, beda musieli pochodzic od innych.Zadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojdziemy do ustalenia dojrzalosci za obopólna zgoda.Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic wiecej.Nie czekaj dluzej, aby komentowac ten wpis. Podaj kwote, która chcesz pozyczyc, a my skontaktujemy sie z Toba z wszystkimi opcjami. skontaktuj sie z nami dzisiaj pod adresem (pamelarosaflores11@gmail.com)

  2018-11-06 19:32:51

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Doradca KredytMarket Doradca KredytMarket

  Dzień dobry, jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie www.kredytmarket.com

  2018-11-01 21:09:16

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • zabielski zabielski

  Dzień dobry,Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki na inwestycje w biznesie? finansowanie w domu, w firmie, kupowanie samochodu, kupowanie motocykli, tworzenie własnych firm, na własne potrzeby z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek między ludźmi w krótkim i długim okresie, od 2000 4 000 do 100 000 000 wszystkim poważnym i uczciwym osobom Kontakt: zabielski.wojciech11@gmail.comnazwa wnioskodawcy ------------------kraj-------------------stan--------------------adres ----------------------------numer telefonu -------------------------potrzebna kwota pożyczki ------------------------------wiek---------------------Trwanie-----------------stan cywilny-----------------

  2018-10-29 13:53:11

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Pavel Fer Pavel Fer

  Czy szukasz funduszy na spłatę długów? i rozpocząć nową firmę? Lenka Bolkova {leni.bolkova01@gmail.com} Jest tutaj, aby zatrzymać problemy finansowe. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek (pożyczka osobista, pożyczka komercyjna itp.) Dajemy pożyczkę z oprocentowaniem 3%. Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: leni.bolkova01@gmail.comWypełnij formularz aplikacyjny poniżej:- Pełne imię:- Wymagana kwota pożyczki:- Czas trwania pożyczki:- Cel pożyczki:- Miasto / państwo:- Telefon:- Jak o nas usłyszałeś:Jeśli jesteś zainteresowany, aby uzyskać pożyczkę następnie uprzejmie napisz do nas z wymogu pożyczki. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: leni.bolkova01@gmail.com

  2018-10-25 23:25:39

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Pamela Flores Pamela Flores

  Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com

  2018-08-23 01:33:46

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Proof Cooper Proof Cooper

  Szanowni Państwo,Proof Finance and investment Ltd. oferuje odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb finansowych. Różnimy się od innych wierzycieli, ponieważ wierzymy w obsługę klientów i pozostaniemy z Tobą, dopóki nie uzyskasz wyników.Ogólnie rzecz biorąc, oferujemy kredyty hipoteczne, pożyczki inwestorskie, kredyty konsolidacyjne, drugą pożyczkę, pożyczkę biznesową, pożyczkę osobistą, pożyczkę międzynarodową itp. Przy niższej stopie procentowej wynoszącej 2%. Skontaktuj się z nami przez prooffinancinternational@yahoo.com, prooffinancinternational@gmail.com i Phone = (+ 14437202198)Poniżej znajdują się szczegółowe informacje:Twoje pełne imię: ________________________Kraj; _________________________Stan: ________________________Adres domu: _______________________Zajęcie: _________________________Wiek: _________________________________Cel pożyczki: ___________________________Wymagana ilość: __________________________Czas trwania pożyczki: _________________________Płeć: __________________________Z poważaniem,Dowód Coopera ...

  2018-08-11 10:16:56

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • LARRY ELLISON LARRY ELLISON

  CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKICzy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swój dług, spłacić rachunki lub rozpocząć interesowną działalność? Czy potrzebujesz funduszy na sfinansowanie swojego projektu? E-mail: ( Larryellisonfinance@gmail.com ) Oferujemy gwarantowane usługi kredytowe dowolnej kwoty i dowolnej części świata dla (osób fizycznych, firm, pośredników w handlu nieruchomościami i instytucji zbiorowych) przy naszej znakomitej stopie procentowej wynoszącej 2%. Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji, wyślij odpowiedzi na następujący adres e-mail: Larryellisonfinance@gmail.com

  2018-07-09 14:40:44

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Elena Elena

  Drodzy Pożyczka PoszukiwaczeMasz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta firma pożyczkowa została utworzona organizacje praw człowieka na całym świecie, wyłącznie w celu pomocy ubogim i ludziom z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod poniższymi danymi: elenanino0007@gmail.comNazwa:Wymagana kwota pożyczki:Czas trwania pożyczki:Numer telefonu komórkowego:Dziękuję, niech Bóg cię błogosławiPEWNOŚĆ SIEBIEElena

  2018-06-11 01:15:15

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • http://nf.pl http://nf.pl

  Witam mojego dobrego obywatela Polski, mieszkam w Warsaw Polski, gdzie mieszkam z żoną i dziećmi, dziś chcę powiedzieć wszystkim, że globalna firma tymczasowa jest prawdziwa, ponieważ właśnie wypłacam moją pożyczkę w wysokości 120 000,00 dolarów dzisiaj iw ciągu 12 godzin i skontaktuj się z nimi, gdy będziesz potrzebować jakiejkolwiek pożyczki. skontaktuj się z e-mailem (globalprovissioncompany@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji o tym, jak uzyskać pożyczkę i łatwo rozwiązać problemy.Mendoza

  2018-05-15 09:49:01

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • http://nf.pl http://nf.pl

  Witam mojego dobrego obywatela Polski, mieszkam w Warsaw Polski, gdzie mieszkam z żoną i dziećmi, dziś chcę powiedzieć wszystkim, że globalna firma tymczasowa jest prawdziwa, ponieważ właśnie wypłacam moją pożyczkę w wysokości 120 000,00 dolarów dzisiaj iw ciągu 12 godzin i skontaktuj się z nimi, gdy będziesz potrzebować jakiejkolwiek pożyczki. skontaktuj się z e-mailem (globalprovissioncompany@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji o tym, jak uzyskać pożyczkę i łatwo rozwiązać problemy.Mendoza

  2018-05-13 06:35:38

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Anderson Scott Anderson Scott

  Cześć,CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI ? ZŁÓŻ TERAZ JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY!Oferujemy najlepszą pożyczkę, oferujemy pożyczkę konsolidacyjną do 5 milionów * Pożyczka do działalności gospodarczej do 10 milionów * Pożyczka osobista do 4 000 000 * Kredyt mieszkaniowy do 5 000 000 * Pożyczka finansowa firmy Car Company Do 7 000 000 * Pożyczki komercyjne do 5 000 000 * Pożyczki inwestycyjne do 7 000 000 i więcej * ETCUdzielamy pożyczek osobom prywatnym i instytucjom współpracującym w wysokości 4%, jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, wyślij nam e-mail.uprzejmie Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: worldbestfinance1998@gmail.comOczekujemy, że Twój znak zachęty odpowiada, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Dzięki i niech Bóg błogosławi.Pan Anderson Scott.

  2018-04-20 02:40:34

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • rakprestito@gmail.com rakprestito@gmail.com

  Witam drodzyPotrzebujesz taniej i taniej pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szybką i łatwą pożyczkę w wysokości od 500 PLN do 25 000 000 000 PLN w dowolnej części świata, przy oprocentowaniu 3% dla wszystkich osób i firm potrzebujących pożyczki finansowej w ciągu 60 godzin. skontaktuj się z nami @ rakprestito@gmail.com

  2018-04-04 21:03:58

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • rakprestito@gmail.com rakprestito@gmail.com

  Witam drodzyPotrzebujesz taniej i taniej pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szybką i łatwą pożyczkę w wysokości od 500 do 25 000 000 000 PLN w dowolnej części świata przy oprocentowaniu 2,50% dla wszystkich osób i firm potrzebujących pożyczki finansowej w ciągu 3 dni. skontaktuj się z nami @ rakprestito@gmail.com

  2018-03-28 19:38:58

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • OFERTA POŻYCZKI OFERTA POŻYCZKI

  Cześć,Jestem Richard Quinn, jestem pożyczkodawcą prywatnym i jestem tu, aby udzielić ci pożyczki, której szukałeś. Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Potrzebujesz pożyczki, aby rozwinąć swój biznes? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności na dużą skalę lub na małą skalę? Potrzebujesz pożyczki, która mogłaby zmienić twoje życie i aktualny status finansowy? Czy potrzebujesz pilnej lub awaryjnej pożyczki w celu uporządkowania? Jesteśmy tu dla Ciebie z pożyczką o niskim oprocentowaniu na poziomie 3% i możesz otrzymać pożyczkę w wysokości od 1000 do 100 000 000 $ i maksymalny okres pożyczki wynoszący 50 lat. Następnie skontaktuj się z nami teraz bezzwłocznie przezEmail: Richardquinnloans@yahoo.comStrona internetowa: http://richardquinnloanscom.webs.com/Pozdrowienia,Richard Quinn

  2018-02-28 09:22:17

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • hah hah

  Dwa komentarze o faktoringu, jeden to jakiś pożyczko-spam. Hm. A powiecie, co to jest ten faktoring?

  2017-12-27 03:15:46

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • loan loan

  Czy potrzebujesz pożyczki? lub potrzebujesz pożyczki na spłatę dept lub rachunki nie martwią się, michael brin Loan oferuje pożyczki dla osób prywatnych i prywatnych firm, które potrzebują pożyczek, aby rozpocząć nową działalność, spłacić osobiste długi lub sfinansować istniejącą działalność. skontaktuj się z nami już dziś, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: michaelbrinloanfirm001@hotmail.com lub whatssap +17018021179Jesteśmy gotowi służyć Ci lepiej. Wypełnij szczegółyNazwa:....Wymagana kwota pożyczki: .......stan:....kraj:...numer telefonu:.....Pan Michael BrinUWAGA: całą pocztę należy wysłać i przesłać na tę wiadomość e-mail: michaelbrinloanfirm001@hotmail.com

  2017-12-23 14:45:13

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • paus paus

  Też mi się wydaje, że czasami można by uniknąć zatorów płatniczych faktoringiem, ale nie zawsze o to chodzi, czasami po prostu podatki wszystko pochłaniają... No ale mniejsza o to, ogólnie to jestem zdziwiony tym, jak mało osób w ogóle kojarzy, co to jest faktoring xD A niby tacy poważni przedsiębiorcy xD

  2017-12-08 17:42:05

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • varia varia

  nie uważam, żeby pożyczki pozabankowe czy jakiekolwiek kredyty były optymalnym źródłem finansowania działalności przedsiębiorstw. rozumiem zatory płatnicze itd., ale jednak wybrałabym chyba inny produkt/usługę, najszybciej postawiłabym na faktoring.

  2017-11-30 12:29:06

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz