Poznańskie targi e-commerce już w marcu

Poznańskie targi e-commerce już w marcu materiały prasowe

24 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się VIII Targi eHandlu. Najbliższa edycja stworzy okazję do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami wspierającymi e-commerce, a także znalezienia pracy i podniesienia kompetencji.

targi e-handlu materiały prasowe

W ramach VIII Targów eHandlu organizatorzy przewidzieli również nowy projekt – strefę “Pracy w eHandlu”. Będzie to przestrzeń przeznaczona w szczególności dla sklepów internetowych, które poszukują wykwalifikowanych pracowników, ale też firm, które oferują szkolenia. Organizatorzy dostrzegli problem, z jakim spotyka się branża, dlatego zdecydowali się rozszerzyć formułę o stoiska rekrutacyjne.

Więcej informacji http://targiehandlu.pl/targipracy

Tak jak w poprzednich edycjach Targów eHandlu, zwiedzający będą mieli możliwość wysłuchania bezpłatnych prezentacji z zakresu SEO/SEM, e-mail marketingu, logistyki, prawa czy marketing automation. Prezentacje zostaną wybrane drogą głosowania, w którym wezmą udział internauci. Można powiedzieć, że to swoisty vox populi.

Swoje głosy na najlepsze tematy można oddawać tutaj: http://targiehandlu.pl/prezentacje

Na ten moment swoje uczestnictwo w VIII Targach eHandlu potwierdziło blisko 90 Wystawców m.in.: PayU, Przelewy24, DPD, Uxeria, Komputronik, Poczta Polska, SALESmanago, Sare, Dotpay, Lubasz i Współnicy i debiutanci tacy jak: Remintrex, bitREC, DHL Parcel, sendFAST.pl, Marketing Online czy FATPAK.PL.

targi e-handlu materiały prasowe

Poprzednie edycje Targów eHandlu zgromadziły blisko 17 tys. zwiedzających i ponad 750 wystawców z Polski i zagranicy. Wśród firm, które prezentować będą swoją ofertę na znalazły się m.in. agencje interaktywne, firmy oferujące usługi logistyczne, firmy oferujące oprogramowanie dla e-sklepów, usługi związane z szeroko pojętym marketingiem (mobile marketing, email marketing), porównywarki cen i wiele innych.

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, otworzyć się na nowe kanały sprzedaży, być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata e-commerce, to nie może Cię zabraknąć 24 marca w Poznaniu.

Udział w Targach eHandlu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: http://targiehandlu.pl/

Piotr Szczepaniak