Pozycjonowanie stron Wrocław - Media Click

Pozycjonowanie stron Wrocław - Media Click mediaclick

Media Click oferuje swoim klientom kompleksowe tworzenie stron internetowych. Dobra strona internetowa to świetny sposób na pozyskanie nowych klientów. Co istotne, to narzędzie, które umożliwia skuteczne dotarcie do klientów z innych miast i krajów.

Jaka powinna być dobra strona internetowa? Przede wszystkim intuicyjna, prosta w obsłudze, czytelna. Tylko taka strona jest w stanie zatrzymać na dłużej odwiedzającego. Jeśli strona nie spełni tych warunków, zaprezentowana na niej oferta nie będzie atrakcyjna dla potencjalnych klientów. Witryna internetowa firmy, która prezentuje określone produkty lub usługi, musi być spójna z celami strategicznymi danego przedsiębiorstwa, a także jej wizerunkiem. To jednak nie wszystko. Nie wolno zapominać i o tym, że aby strona www spełniała swoje zadanie, musi być przyjazna robotom wyszukiwarek.

mediaclick meciaclick

Chcielibyśmy podkreślić, że strona internetowa to nie tylko gotowy szablon, ale wizytówka Twojej firmy, na której podstawie Twoi klienci oraz partnerzy biznesowi w dużej mierze wyrabiają sobie opinię o świadczonych usługach lub proponowanych produktach.

Osoby zainteresowane kompleksowym tworzeniem stron internetowych, które:

 • będą przyjazne wyszukiwarkom;
 • będą się wyróżniać atrakcyjnym designem;
 • będą przejrzyste, łatwe w obsłudze;
 • będą w merytoryczny sposób prezentować konkretną ofertę;
 • serdecznie zapraszamy do skorzystania z aktualnej oferty Media Click!

Nasza agencja SEO oferuje tworzenie stron internetowych różnego typu, których wspólnymi cechami jest atrakcyjna, nieszablonowa grafika oraz wysoka funkcjonalność. Jeśli zlecicie nam zaprojektowanie Waszej strony internetowej, gwarantujemy tworzenie serwisu, który będzie estetyczny, intuicyjny dla użytkownika, a także będzie odpowiadał wszystkim wymaganiom robotów i algorytmom wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam, gdy chodzi o tworzenie stron internetowych? Mamy świadomość tego, że strona prezentująca ofertę firmy ma zadanie przyciągnąć nowych klientów i efektywnie przyczynić się do podniesienia zysków ze sprzedaży. Dbamy o to, aby strona miała unikalne treści, atrakcyjne grafiki, dobrze się pozycjonowała. Im więcej odwiedzin, tym więcej potencjalnych zamówień! Warto zatem zlecić budowę strony internetowej profesjonalistom.

POZYCJONOWANIE ZA GRANICĄ

Internet to medium, które pozwala zaoferować swoje usługi i produkty nie tylko w kraju, ale także za granicą. Praktycznie na całym świecie możemy przedstawić swoją ofertę, jeśli tylko zadbamy o to, aby nasza strona internetowa w konkretnej wersji językowej została dobrze wypozycjonowana w zagranicznych wyszukiwarkach. Ekspansja na rynki zagraniczne nigdy nie była tak prosta jak obecnie, kiedy to powszechny dostęp do Internetu powoduje, że można łatwo znaleźć klientów na całym świecie.

Dlaczego warto inwestować w pozycjonowanie zagraniczne? Wiadomo, że więcej klientów to większe zyski. Do tego, dbając o wysoką pozycję strony internetowej w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach zagranicznych, poprawiamy świadomość reprezentowanej marki.

Pozycjonowanie za granicą nie należy do łatwych zadań. Przede wszystkim należy zoptymalizować stronę, tzn. zwrócić uwagę na jej treść, grafikę, znaczniki, obecność nagłówków itd. Bardzo istotne jest wybranie odpowiednich słów kluczowych, pod kątem których strona będzie pozycjonowana za granicą. W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze podkreślić, że pozycjonowanie to nie tylko skuteczna, ale także i przystępna cenowo forma reklamy. To dotyczy także i pozycjonowania zagranicznego.

Jeśli tylko chcą Państwo podbić zagraniczne rynki, zapraszamy do skontaktowania się z agencją MediaClick. Nasze długie doświadczenie z zakresu marketingu internetowego pozwala nam na zaoferowanie klientom usług na wysokim poziome. Chętnie omówimy rozwiązania, które pomogą Państwu efektywnie proponować usługi i produkty także i w innych krajach. Nasz zespół z przyjemnością przygotuje indywidualną ofertę w oparciu o Państwa potrzeby.

POZYCJONOWANIE WIZERUNKOWE

Na reputację firmy w dużej mierze mają wpływ opinie, do których dotrze potencjalny klient podczas szukaniu informacji o konkretnych produktach, usługach itd. To tłumaczy, dlatego coraz więcej firm z różnych branż jest zainteresowanych pozycjonowaniem wizerunkowym. MediaClick może zaoferować Państwu kompleksowe działania z zakresu SERM, czyli Search Engine Reputation Management. Zarządzanie reputacją własnej marki to naprawdę istotny element budowania wizerunku przedsiębiorstwa w sieci.

Jeżeli są Państwo zainteresowani kompetentnymi działaniami w Internecie, które przełożą się na uwiarogodnienie, unowocześnienie, albo po prostu poprawę wizerunku Państwa przedsiębiorstwa w sieci, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Media Click. Od razu chcielibyśmy podkreślić, że działania z zakresu SERM to raczej długotrwały proces, który jednak przekłada się na konkretne zyski dla firmy.

SERM to de facto uzupełnienie standardowych działań SEO, chodzi o to, aby klienci szukający konkretnych produktów lub usług mogli znaleźć w sieci także rekomendacje Państwa firmy.

Mamy oczywiście świadomość, jak istotne jest, by opinie na temat firmy pochodziły z godnych zaufania źródeł. Podczas pozycjonowania wizerunkowego kładziemy na to bardzo duży nacisk! Zastosowanie działań z zakresu SERM oznacza, że po zapytaniu o Państwa firmę w wynikach wyszukiwaniach pojawiają się aktualne wpisy z pozytywnymi opiniami, opublikowane w rzetelnych źródłach.

Zawsze stawiamy na konsekwentne działania, które przynoszą długofalowe efekty. W ramach pozycjonowania wizerunkowego:

 • prowadzone są profile firmowe w Social Media;
 • pozycjonowane są treści o Państwa marce, które znajdują się na innych stronach internetowych;
 • tworzone są różnego rodzaju zestawienia statystyczne;
 • budowane są strony internetowe poświęcone konkretnym produktom lub usługom klienta itd.
 • Zachęcamy do kontaktu - wtedy uzgodnimy, jakie działania będą optymalne w konkretnym przypadku.

CONTENT MARKETING

Nasza oferta obejmuje także content marketing. Pod tym pojęciem należy rozumieć tworzenie oraz publikowanie treści wysokiej jakości, które zawierają wartościowe informacje. Takie treści są atrakcyjne dla konkretnych grup odbiorców. Content marketing to rozwiązanie dedykowane wszystkim tym klientom, którzy chcieliby skutecznie trafić do odbiorców zainteresowanych ich usługami lub produktami.

W ramach działań z zakresu content marketingu tworzone są wysokiej jakości artykuły tematyczne, publikowane e-booki i prowadzone blogi poświęcone konkretnej tematyce, związanej z działalnością firmy. Tego typu działania nie tylko pozytywnie wpływają na świadomość konkretnej marki, ale także pomagają w pozycjonowaniu strony. Nie zapominajmy o tym, że atrakcyjne, wartościowe treści zdecydowanie pomagają w pozyskiwaniu wartościowych linków zewnętrznych. Tym samym regularne publikowanie wartościowych treści przekłada się na zwiększenie wiarygodności strony, a także i podniesienie jej pozycji w wynikach wyszukiwania. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że content marketing ma obecnie tak wielu zwolenników.

Naprawdę warto zainwestować w content marketing. Publikowanie artykułów poradnikowych, eksperckich, a także prowadzenie bloga pomaga w wypromowaniu firmy. Content marketing:

 • pomaga zbudować wizerunek ekspercki;
 • zwiększa świadomość marki;
 • pozytywnie wpływa na przywiązanie do marki;
 • ma duży zasięg, zatem pomaga w zdobyciu nowych klientów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalnymi działaniami z zakresu content marketingu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. MediaClick do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Zanim opracujemy strategię content marketingu, zapoznamy się dokładnie z Państwa oczekiwaniami oraz potrzebami biznesowymi. Gwarantujemy treści najwyższej jakości, które pomogą w pozyskaniu nowych klientów oraz utrwaleniu pozytywnego wizerunku Państwa marki.

KONTAKT

Media Click
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Tel. 71 757 58 15
https://mediaclick.pl/
(Opinie i referencje o firmie Media Click z Wrocławia znajdą Państwo na firmowej stronie WWW)