Przyspiesz proces podpisywania dokumentów dzięki e-podpisywaniu

Przyspiesz proces podpisywania dokumentów dzięki e-podpisywaniu infinite.pl

Innowacje techniczne odmieniły oblicze przedsiębiorczości, przynosząc nowe oczekiwania klientów i zmieniając reguły prowadzenia biznesu. Firma powinna inwestować w technologie, by usprawniać codzienne procesy, jak na przykład podpisywanie dokumentów.

Umowy, protokoły, rachunki, raporty, bilanse… To dokumenty, wokół których toczy się życie każdej firmy. To coś, czego nie uniknie żaden przedsiębiorca, niezależnie od tego czy prowadzi małą firmę czy wielką korporację. Jak zatem sprawić, aby ten proces stał się dużo bezpieczniejszy i szybszy? Z pomocą przychodzi innowacyjna technologia e-podpisywanie dokumentów (https://infinite.pl/oferta/e-podpisywanie.html) na tablecie od firmy INFINITE IT Solutions. To rozwiązanie, które nie tylko usprawnia i unowocześnia proces podpisywania podpisów, ale przede wszystkim w pozytywny sposób wpływa na funkcjonowanie biznesu.

Czym jest e-podpisywanie?

E-podpisywanie to połączenie tradycyjnego podpisu z nowoczesną technologią, które daje klientom możliwość składania podpisów na tablecie. Nad swoim standardowym odpowiednikiem ma sporą przewagę - dużo łatwiej potwierdzić jego autentyczność. A to wszystko dlatego, że tablet zapisuje nie tylko obraz, ale również dane biometryczne podpisu:kąt nachylenia, siłę nacisku, a nawet współrzędne GPS. Rozwiązanie to oparte jest na oprogramowaniu Signatus, które uzyskane dane szyfruje i zapisuje w pliku PDF. Po jego zatwierdzeniu nie można zmienić ani dokumentu ani podpisu – dzięki temu są one trwale chronione. Rozwiązanie jest całkowicie bezpieczne i legalne w pełni spełniając wymogi stawiane przez przepisy prawa co do podpisu własnoręcznego.

Wsparcie dla firmy i środowiska

Elektroniczne podpisywanie dokumentów to połączenie innowacyjności i wygody. Koniec ze stosami umów czekającymi na decydentów, którzy często przebywają poza biurem. Koniec z nieefektywnością handlowców, którzy przez brak podpisu klienta na dokumencie nie mają szansy sfinalizować transakcji. E-podpisywanie sprawia, że podpis można złożyć w każdym miejscu i o każdej porze. To produkt, który wspiera właścicieli firm, działy sprzedaży i przedstawicieli handlowych w codziennej pracy.

Dodatkowo, firma wybierająca rozwiązanie firmy INFINITE IT Solutions, pokazuje że dba o środowisko, ograniczając ilość drukowanego papieru. Wszystkie dokumenty przechowywane są bowiem w e-Archiwum. Dzięki temu łatwiejsze staje się również ich wyszukiwanie i archiwizowanie. Nie potrzebujesz już tony papierów i setek segregatorów, których wertowanie zabiera czas. Czas, który w biznesie jest bezcenny.

Wdrożenie e-podpisywania dokumentów na tablecie powinna rozważyć nie tylko każda firma, która chce ograniczyć ilość drukowanego papieru, zwiększając kontrolę nad przechowywanymi dokumentami. To przede wszystkim rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą świadomie realizować założone przez siebie cele.

infinite.pl