Rezerwacja wizyty u kosmetyczki i fryzjera – to może być niezwykle proste!

Rezerwacja wizyty u kosmetyczki i fryzjera – to może być niezwykle proste! lavito.pl

Obecnie coraz więcej spraw załatwiamy za pomocą internetu, ponieważ jest to szybkie, wygodne, nie wymaga wychodzenia z domu i wykonywania połączeń telefonicznych.

W związku z tym powstało wiele serwisów, które umożliwiają za pośrednictwem sieci rezerwację wizyty u lekarza, pokoju w hotelu czy zamawianie jedzenia na dowóz. Nadszedł czas również na usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Teraz bez problemu zapiszesz się na wizytę online, dzięki lavito.pl.

Firma pozyskała 8 milionów

W powstały w 2014 roku start-up początkowo zainwestował fundusz Protos VC. Teraz pozyskał on aż 8 milionów, ponieważ dołączył do niego czeski fundusz Enern. To jedna z największych transakcji e-business w tym roku. Te środki pozwolą firmie rozwinąć się i zmienić sposób umawiania się do fryzjera i kosmetyczki na o wiele łatwiejszy oraz bardziej efektywny. „Naszym celem jest to, aby użytkownicy przestali dzwonić do salonów, a zaczęli rezerwować wizyty online” – mówi Przemek Jurek, jeden z założycieli serwisu.

Zmiany także dla właścicieli salonów

Oprócz tego, że to duże ułatwienie dla użytkowników, to także zmiana dla właścicieli salonów. Serwis daje możliwość korzystania z elektronicznego kalendarza i systemu CRM, który ułatwia obsługę klientów. „Do tej pory wizyty były wpisywane do zeszytu, teraz możliwe jest prowadzenie kalendarza elektronicznego. To znacznie ułatwia pracę w salonie” – mówi Marcin Niewitecki, drugi z założycieli lavito.

O każdej godzinie, gdziekolwiek jesteś

Bardzo dużą zaletą serwisu jest to, że rezerwacja możliwa jest o każdej porze dnia i nocy. Kiedy umawialiśmy się przez telefon, było ciężej, ponieważ należało dzwonić wtedy, gdy salon pracował. Co więcej, możemy to zrobić w dowolnym miejscu, jeśli mamy dostęp do internetu. Jest on coraz bardziej powszechny, a my, mając przy sobie urządzenia mobilne, takie jak telefon czy tablet, możemy to zrobić gdziekolwiek jesteśmy. Strona lavito jest dostosowana do mniejszych ekranów, więc przeglądanie i rezerwacja na smartfonie będzie niezwykle prosta.