Rusza SENUTO, narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO

Rusza SENUTO, narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO Svilen Milev / stock.xchng

SENUTO powstało z myślą o SEO. W jednym narzędziu skupione zostały wszelkie narzędzia wspomagające prowadzenie i analizę działań SEO.

Narzędzie kierowane jest do osób, które chciałyby kontrolować efekty działań SEO i analizować swoją witrynę pod kątem zgodności ze standardami wyszukiwarek internetowych.

SENUTO składa się z 4 głównych modułów:

  • Analiza widoczności – na bazie 20 milionów fraz tygodniowo i 2,5 miliona dziennie badana jest widoczność serwisów www w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu każdy właściciel serwisu internetowego może dowiedzieć się na ile słów kluczowych w wyszukiwarce widoczna jest jego witryna, jakie są to słowa i jaki potencjał mają.
  • Audyty SEO – audyt to 10 precyzyjnych raportów pokazujących w jakim stopniu witryna dostosowana jest do standardów wyszukiwarek internetowych. Raporty są cyklicznie odświeżane dzięki czemu informacja o zmianach na stronie mogących zagrażać pozycji w wyszukiwarce przychodzi zawsze na czas.
  • Baza słów kluczowych – baza 100 milionów słów kluczowych wraz z możliwością filtrowania i analizowania danych o słowie takich jak liczba wyszukiwań w ciągu miesiąca lub cech takich jak trudność pozycjonowania danego słowa kluczowego.
  • Narzędzia SEO – to 33 precyzyjne narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę. Narzędzia dają możliwość tworzenia harmonogramów dzięki czemu działają w sposób zautomatyzowany.

Projekt SENUTO tworzony jest przez zespół doświadczonych specjalistów, na czele projektu stoi Damian Sałkowski, który od wielu lat prowadzi projekty SEO dla klientów z różnych sektorów. Pracował w tym czasie między innymi dla Microsoftu, PZU, IKEI.