Samochód za paragon? Takie rzeczy tylko na loterii paragonowej. Start już w listopadzie

Samochód za paragon? Takie rzeczy tylko na loterii paragonowej. Start już w listopadzie pckf.pl

Chcesz wygrać samochód lub tablet? Nic prostszego, wystarczy, że masz paragon fiskalny wystawiony na co najmniej 10 zł i zgłosisz się do tzw. loterii paragonowej. Jak poinformował „Puls Biznesu” loteria ma ruszyć już w połowie listopada.

Według ustaleń „Pulsu Biznesu”, który powołuje się na Ministerstwo Finansów, w loterii będzie mógł wziąć udział każdy posiadacz paragonu fiskalnego wystawionego na minimum 10 zł. Do loterii będzie można zgłosić się za pośrednictwem specjalnej strony internetowej. Wystarczy na niej podać m.in. numer kasy fiskalnej, z której pochodzi paragon.

Loteria ma być organizowana co miesiąc. Łączna pula nagród do wygrania to 100 tys. zł. Co ciekawe, nie będzie żadnego limitu jeśli chodzi o liczbę zgłoszonych paragonów.

Podobne artykuły:

Dzięki loterii paragonowej Ministerstwo Finansów chce walczyć z nieuczciwymi przedsiębiorcami, którzy sprzedają towary i usługi z pominięciem kasy fiskalnej. – Przez loterię paragonową chcemy uświadomić Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspierasz uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nim – powiedziała wiceminister finansów Izabela Leszczyna.

red.