Seminarium o zarządzaniu kompetencjami dla pracodawców z Rzeszowa

Seminarium o zarządzaniu kompetencjami dla pracodawców z Rzeszowa premier.gov.pl

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mamy zaszczyt zaprosić do udziału w seminarium „Od kompetencji pracowników do efektywności przedsiębiorstwa”. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 22 października 2014 roku w Hotelu Rzeszów.

Jest to kolejne z serii seminariów, które realizujemy w całej Polsce w ramach projektu "Zarządzanie kompetencjami w MSP". Na seminarium w charakterze Uczestników zapraszamy około 60 przedstawicieli firm z regionu podkarpackiego. Dotychczas takie seminaria odbyły się już w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Białymstoku, Olsztynie, Krakowie, Kielcach, Wrocławiu oraz Łodzi i były bardzo wysoko oceniane.

Najlepsi eksperci z tej dziedziny opowiedzą o tym, jak określać kompetencje pracowników, jak podnosić efektywność pracy, a także przekażą tajniki budowania marki przedsiębiorstwa jako atrakcyjnego pracodawcy. 

Przedsiębiorcy, którzy wdrożyli zarządzanie przez kompetencje, a także ekspert regionalny podzielą się swoją wiedzą podczas panelu dyskusyjnego i odpowiedzą na wszelkie pytania. 

Szczegółowy program seminarium, relacje z poprzednich wydarzeń, a także formularz zgłoszenia znajdują się na stronie www.kompetencje.nf.pl

Więcej informacji można uzyskać po numerem telefonu (22) 22 379 47 45 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SEMINARIUM!