Serwis decyzje - IT.pl zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnym webinarium

Serwis decyzje - IT.pl zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnym webinarium decyzje-IT.pl

Efektywne zarządzanie sprzedażą przy wykorzystaniu CRM Exact Synergy Enterprise

TERMIN: 28.11.2014 godz. 10.00

Budowanie silnej pozycji na rynku wymaga wyjątkowej dbałości zarówno w procesie pozyskiwania nowych, jak i przy zacieśniania relacji z aktualnymi klientami.

Aby móc skutecznie realizować zadanie sprzedażowe, niezbędne jest posiadanie nie tylko wiedzy o kliencie, ale również umiejętne zarządzanie danymi, procesami i własnym zespołem.

 • W jaki sposób wesprzeć działania account manager’owie, sprzedawców, handlowców, jak również dyrektorów sprzedaży różnych szczebli skupionych na finalizowaniu otwartych kontaktów, umów?

 • Jak usprawnić komunikację i uwidocznić proces sprzedaży? Jak zdefiniować i zarejestrować wszystkie procesy począwszy od pierwszego kontaktu, przez zawarcie umowy sprzedaży po zarządzanie relacjami z klientem?

 • Jak usprawnić pracę zaangażowanych w dany proces pracowników?

 • Jak przechowywać wszystkie informacje dotyczące klientów, związanych z nimi dokumentów i wszystkich procesów w jednej bazie?

Dzięki CRM Exact Synergy Enterprice, możliwe jest utworzenie 360-stopniowego, aktualizowanego w czasie rzeczywistym narzędzia, które połączy ludzi, transakcje i zapewni wgląd w całość własnego środowiska biznesowego – zarówno klientów, pracowników, dostawców czy partnerów.

Jeden system normujący, automatyzujący i archiwizujący Twoje procesy, zarządzający dokumentami i zapewniający łatwy dostęp do informacji. Z wbudowanymi narzędziami do analiz oraz panelem sterowania, pozwalającym na sprawne zarządzanie określonymi procesami biznesowymi w Twojej firmie.

Agenda: 

Prezentacja firmy oraz głównych produktów Exact Software 
Prezentacja CRM Exact Synergy Enterprise

CRM Exact Synergy Enterprise wspiera w swoich działaniań osoby skupione wokół sprzedaży czyniąc ich pracę bardziej efektywną i wydajną poprzez najistotniejsze funkcjonalności:

 • Całościowy wgląd w proces sprzedaży: śledzenie całego procesu sprzedaży, począwszy od wstępnego zainteresowania ze strony potencjalnego klienta usługami lub produktami, aż po zakończenie transakcji sukcesem lub porażką.

 • Zarządzanie szansami sprzedażowymi: określanie prawdopodobieństwa oraz daty finalizacji sprzedaży, aktualnego etapu, źródła pozyskania, następnego kroku oraz przewidywanej wartości sprzedaży.

 • Kalendarz: informacja gdzie powinieneś być.

 • Zarządzanie swoimi zadaniami: jakie zadania powinny być wykonane dziś.

 • Wgląd w dane oraz informacje o kliencie: co wydarzyło się u klienta w ostatnich dwóch miesiącach, co wpłynie na jutrzejszą wizytę.

 • Przejrzysty wgląd w spodziewane kontrakty: które kontrakty planowane są do zamknięcia w tym miesiącu, a które wymagają akcji dziś.

Adresaci:

 • Dyrektorzy sprzedaży dowolnego szczebla

 • Account managerowie

 • Sprzedawcy

 • Handlowcy

 • Osoby odpowiedzialne za sprzedaż

 • Osoby zajmujące się obsługą klientów

Termin:

28 listopada 2014 roku o godz. 10.00 

Prowadzący: 

Izabela Górecka-Olejniczak Senior Business Consultant, 20 lat doświadczenia z systemem Exact, zarówno podczas wdrożeń, jak i pracy w dziale sprzedaży.

Jakub Smolarek Konsultant z 10 letnim doświadczeniem, 6 lat doświadczenia z systemem Exact, udział w ponad 30 wdrożeniach.

Uczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.


Organizatorzy:


Exact Software Poland Sp. z o.o. jest uznanym dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu.


Firma oferuje tradycyjne systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP) i systemy elektronicznego obiegu dokumentów (Workflow), jak również aplikacje do automatyzacji procesów magazynowych (WMS), zarządzania mobilnym serwisem oraz prowadzenia handlu elektronicznego z wykorzystaniem portalu B2B e-Commerce.
 


decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.


Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

decyzje-IT.pl