Spotkanie motywacyjne dla Twoich handlowców podczas VII Kongresu Sprzedaż

Spotkanie motywacyjne dla Twoich handlowców podczas VII Kongresu Sprzedaż nf.pl

Kongres Sprzedaż to doskonała okazja do zaproszenia Państwa handlowców do udziału w niezapomnianym wydarzeniu, inspirujących wystąpieniach oraz możliwość spotkania się z członkami zespołu sprzedażowego, szczególnie wtedy, gdy są one rozproszone.

Mamy dla Państwa specjalną propozycję wysłuchania dwóch pełnych pozytywnej energii prelekcji motywacyjnych naszych gości – Łukasza Jakóbiaka i Mateusza Grzesiaka. Uczestnicy wydarzenia odnajdą motywację do pracy oraz cenne wskazówki, w jaki sposób osiągnąć swoje cele sprzedażowe.

Dodatkowo zapewniliśmy także salę wykładową z rzutnikiem – w której będziecie Państwo mogli spotkać się we własnym gronie i „na gorąco” opracować przedstawione lub nowe strategie działania.

Udział w spotkaniu obejmuje:

  • uczestnictwo w dwóch inspirujących prelekcjach motywacyjnych,
  • lunch,
  • możliwość wykorzystania sali wykładowej przed lub po prelekcjach,
  • bezcenne doświadczenie motywujące i integrujące zespół handlowców.

Harmonogram spotkania

11.40 – 12.40 8 CECH NAJSKUTECZNIEJSZYCH SPRZEDAWCÓW  Mateusz Grzesiak, psycholog, trener i coach

12.40 – 13.25 PRZERWA NA LUNCH

13.25 – 14.25 ZNAJDŹ SIŁĘ Łukasz Jakóbiak, Mówca motywacyjny, autor kanału 20m2 Łukasza

*możliwość wykorzystania sali w godzinach 9.00 - 11.40 lub 14.25 - 17.00

Mateusz Grzesiak

Psycholog, trener i coach, pomagający ludziom i organizacjom w osiągnięciu ich szczytowego potencjału poprzez dostarczanie najbardziej zaawansowanych narzędzi m.in. z zakresu praktycznej psychologii, motywacji, komunikacji. Na jego szkoleniach i prezentacjach które prowadzi w pięciu językach pojawia się kilkanaście tysięcy osób rocznie. Występuje w Brazylii, Meksyku, Anglii, Niemczech, Polsce, Kolumbii i wielu innych krajach.

Osiem cech najskuteczniejszych sprzedawców

Poprzez pracę z różnymi ludźmi, którzy byli mistrzami sprzedaży w swoich dziedzinach, skonstruował model, który jest zestawem powtarzających się cech, charakterystycznych dla każdego sprzedawcy, który generuje wyniki. W swojej prezentacji omówi cechy oraz strategie najskuteczniejszych sprzedawców i pokaże w jaki sposób stymulować i wzmacniać te cechy w zespołach sprzedażowych.

Łukasz Jakóbiak

W 2013 roku zrealizował swój cykl 20 wykładów na terenie całej Polski. Do listopada 2014 roku przeprowadził ich ponad 60. Razem z Jackiem Walkiewiczem prowadził wykłady w Warszawie i Wrocławiu. Podczas seminarium Go Big Or Go Home wykładał dla ponad pół tysiąca uczestników. Jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014 roku. Występował dla takich firm jak Allianz, PZU, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Bacardi czy UBS. W 2015 roku wystąpi jako jeden z czterech

Polaków dla 40 tys. publiczności obok Nicka Vujicica! Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

Znajdź siłę

Łukasz Jakóbiak opowiada autorskie historie, które miał okazję przeżyć i na ich podstawie pokazuje, jak wytrwałość i wiara pozwalają realizować marzenia i cele. Pokazuje, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Motywuje i dodaje odwagi do ich realizowania. Wykład jest prowadzony lekko i jest urozmaicony zdjęciami i materiałami video dokumentującymi nieprawdopodobne historie.

Więcej informacji: www.kongressprzedaz.pl

Nowoczesna Firma S.A.