Sztuczna inteligencja wkracza do Warszawy!

Sztuczna inteligencja wkracza do Warszawy! materiały PR

Sztuczna inteligencja zadziwia świat coraz bardziej. Potrafi już diagnozować choroby, szukać lekarstw na nie. Na co dzień wspiera nas podczas wyszukiwania w sieci, czy sugeruje nam treści na portalach społecznościowych.

Całkiem niedawno sztucznej inteligencji udało się wygrać 1,7 miliona w pokera. Dokonał tego program Libratus, grając z prawdziwymi ludźmi w turnieju pokerowym Brains vs Artificial Intelligence. Ten turniej nie miał być tylko rozrywką, ale sprawdzeniem możliwości sztucznej inteligencji. Poza tym przyczynił się on także to działań, które mogą jeszcze bardziej rozszerzyć zakres zadań, z którymi będą mierzyły się komputerowe algorytmy.

Również w polskich firmach coraz częściej wykorzystuje się mechanizmy uczenia maszynowego i algorytmy sztucznej inteligencji.

Jeśli chcesz poznać rozwiązania i porozmawiać z miłośnikami sztucznej inteligencji weź udział w bezpłatnym spotkaniu z cyklu A.I. meetup pt. "Let's meet to talk about A.I. in Warsaw", które odbędzie się 11 maja 2017 w Warszawie o godzinie 18:00.

Zarejestruj się na http://www.aimeetup.pl/warsaw.html

Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem cyklu A.I. meetup jest firma 2040.io, twórca inteligentnego asystenta sprzedaży Edward.ai, a współorganizatorem warszawskiego wydarzenia – agencja marketingu internetowego b2blab.pl. Partnerem instytucjonalnym została Agencja Rozwoju Przemysłu.