Szybkie pieniądze

Szybkie pieniądze flickr.com/photos/seanfx

Jedną z instytucji, która wyraźnie opiera się postępowi technologicznemu są wydziały banków, które zajmują się udzielaniem kredytów. Tak, to nie pomyłka! Wyprawa do banku to dla współczesnego człowieka droga przez mękę.

Liczba procedur do wykonania potrafi przyprawić o zawrót głowy, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż zdecydowaną większość z tych czynności moglibyśmy wykonać online. W rezultacie, otrzymanie pożyczki to wyjątkowo długi proces.

Bank - dzień jak co dzień

Poniedziałek rano. Potrzebujesz szybko pieniędzy, a nie masz bogatego wujka lub dobrego kumpla, który by Ci pożyczył te przysłowiowe parę groszy?  W takim wypadku, większość Polaków udaje się do banku...i tu zaczyna się cała epopeja. Już nawet nie wspominamy o tym, że aby w końcu “dobić się” do doradcy kredytowego niemal dowolnego banku, zmuszeni będziecie wziąć urlop w pracy, ponieważ kolejka w budynku sięga wyjścia z niego. Następnie, gdy po godzinie stania, zrezygnowani w końcu zaczynacie rozmowę z doradcą, to okazuje się, że zanim uda Wam się otrzymać pieniądze, trzeba najpierw wypełnić tonę formularzy. Ba, co gorsza, każdy z nich ma jakieś zapisy drobnym drukiem, z którymi koniecznie musicie się zapoznać, o ile nie chcecie płacić jakichś horrendalnie wysokich odsetek lub stać się dłużnikami do dwóch pokoleń wprzód. Słowem, same pułapki! A jakby tego było mało, przeciętnie zarabiająca osoba ma raczej znikome szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej od banku. Taki drobny polski paradoks - ludzie, którzy najbardziej potrzebują gotówki, często jej nie otrzymują, bowiem nie spełniają pewnych warunków ustalonych przez bank.

Czy tak musi być?

To pytanie ciśnie się na usta, lecz na szczęście, nie jesteśmy skazani na funkcjonowanie w tym systemie. W dobie Internetu, zresztą, takie działania wydają się być wyjątkowo nieefektywne. Porównajcie to z pożyczką w 15 minut, którą teraz krótko opiszemy. Po pierwsze, aby aplikować o kredyt, nie musisz nawet wstawać z fotela! Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, dostępny online na stronie internetowej firmy udzielającej pożyczek. Na szczęście, jego wypełnienie, w przeciwieństwie do co niektórych papierów z banku, zajmie Ci najwyżej kilka minut, więc możesz swobodnie się zająć tym w pracy. W takim formularzu nie ma różnych dziwnych pułapek nieraz stosowanych przez banki, a zatem nie masz się czego obawiać. Podajesz zupełnie podstawowe dane, które pozwolą sprawdzić Twoją wiarygodność. Na odpowiedź nie musisz czekać kilka dni, jak w banku, lecz zaledwie kwadrans. Co więcej, jeżeli decyzja o udzieleniu Ci pożyczki będzie pozytywna, pieniądze znajdą się na wskazanym przez Ciebie koncie bankowym jeszcze w ciągu tej samej godziny. Sprytne, prawda?

Jakie są warunki?

W przeciwieństwie do oczekiwań niektórych banków, aby otrzymać pożyczkę w 15 minut, musisz spełnić naprawdę podstawowe warunki. Jako przykładu użyjemy wyciągu z regulaminu pożyczek opracowanego przez jedną z firm. Po pierwsze, musisz posiadać polskie obywatelstwo i mieć co najmniej 20 lat. Ponadto, Twoje nazwisko nie może się znajdować w rejestrze dłużników, a Twoje konto bankowe musi być aktywne. Jeśli spełniasz te warunki, możesz otrzymać ponad 1000 złotych pożyczki od ręki! Co by nie mówić, suma wystarczająca na drobne wydatki, prawda? Co lepsze - w jednej z firm, w przypadku pierwszej pożyczki oddajesz dokładnie tyle, ile udało Ci się pożyczyć. Ani złotówki więcej!

Więcej informacji o pożyczce w 15 minut znajdziesz tutaj: https://www.vivus.pl/szybka-gotowka-w-15-minut/

.