Think Kong i BOX Network z Brandnew

Think Kong i BOX Network z Brandnew   londonrecovery.co.uk

Box Network – pierwsza międzynarodowa sieć agencji social media, współtworzona m.in. przez polską agencję Think Kong – nawiązała strategicznego partnerstwa z Brandnew, platformą specjalizującą się we wsparciu kampanii w serwisie Instagram.

Box Network, pierwsza europejska sieć niezależnych agencji social media, do której należy także polska agencja Think Kong, zdecydowała się na nawiązanie strategicznej współpracy z firmą Brandnew IO i ustanowiła ją swoim głównym partnerem dla działań na platformie Instagram.

Brandnew to berliński startup, który współpracuje z ponad 800 liderami opinii obecnymi na Instagramie i gwarantuje dotarcie do ponad 170 mln odbiorców. Sieć Brandnew jest obecnie największą, globalną siecią tego rodzaju, zrzeszającą popularnych i wpływowych użytkowników nie tylko z Europy, ale także Stanów Zjednoczonych oraz regionu Azji i Pacyfiku. Brandnew współpracowało dotąd z takimi markami jak ASOS, Adidas, Lufthansa, Ford czy Coca Cola.

- Dziś niektóre grupy konsumentów łatwiej zaangażować na Instagramie niż na Facebooku, choć do tej pory wyzwaniem było zbudowanie skali działań na tej platformie. Współpraca z Brandnew to brakujące ogniwo - pozwala nam patrzeć na Instagram jak na medium zasięgowe, dzięki któremu docieramy nie do kilkuset, a do dziesiątek tysięcy odbiorców – komentuje Anita Wojtaś-Jakubowska, Client Service Director w agencji Think Kong.

Think Kong to agencja specjalizująca się w prowadzeniu kampanii opartych na wykorzystaniu social media oraz strategicznym wsparciu komunikacji marek w Internecie. Od 2013 r. Think Kong jest członkiem pierwszej międzynarodowej sieci agencji social media BOX Europe. Jest też partnerem międzynarodowej sieci eBuzzing specjalizującej się w kampaniach content seeding i obecnej m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Firma działa w ramach grupy On Board, w skład której wchodzi agencja public relations On Board PR Ecco Network. Think Kong była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana na międzynarodowych konkursach (IAC, Magellan Awards Stevie Awards) m.in. z realizacje dla Sony i Adobre. Wśród klientów agencji znaleźli się m.in. KLM, Air France, Groupon, Proama, Vision Express, Mlekovita, Tomme Tippee czy Sundance Channel.

BOX Europe Network - pierwsza w Europie sieć skupiająca agencje social mediowe oraz wyspecjalizowane w digital PR. Agencje tworzące BOX Europe realizują działania dla kilkuset marek i zatrudniają około 250 specjalistów social media. Portfolio klientów sieci BOX obejmuje największe marki, m.in. Fiat, Samsung, Microsoft, Beck’s, HARIBO, Benetton Group. Zakres specjalizacji sieci BOX Europe obejmuje budowanie strategii i realizację działań komunikacyjnych w social mediach, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, tworzenie aplikacji, reklamę online i wiele innych. 

Brandnew IO jest obecnie największą, globalną siecią koncentrującą swoje działania na platformie Instagram. Zrzesza najbardziej wpływowych użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, Europy oraz regionu Azji i Pacyfiku. Brandnew współpracowało dotąd z takimi markami jak: ASOS, adidas, Lufthansa, Ford, Uber czy Coca Cola. http://www.brandnew.io

komunikat prasowy