Wałęsa promuje w Meksyku polskie jachty

Wałęsa promuje w Meksyku polskie jachty Olivier Ezratty

Prezydent Lech Wałęsa przebywa w Meksyku na zaproszenie gdańskiej stoczni Sunreef Yachts. Jest lotnisko jego imienia, kiedyś pojawił się w reklamie Chryslera 300C, dziś wspiera producenta luksusowych jachtów.

Informuje o tym portal Trójmiasto.pl

Prezydent Lech Wałęsa w ubiegłym roku uświetnił swoją obecnością imprezę z okazji 10-lecia stoczni Sunreef Yachts. Spotkanie odbyło się w Cannes. Potem prezydent był jeszcze na Florydzie, teraz jest Meksyku, wybiera sie do Dubaju. W mediach pojawiły się komentarze, że prezydent powrócił do korzeni i znów pracuje w stoczni, a właściwie dla stoczni.

- Pan prezydent nigdy nie pracował, ani nie pracuje dla Sunreef Yachts - podkreśla w portalu Trójmiasto.pl Anna Filipiak, specjalista ds. marketingu i PR, Sunreef Yachts. - W zależności od swoich planów, pan prezydent czasami przyjmuje zaproszenia i uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez naszą firmę jako gość honorowy, podobnie jak ambasadorowie czy konsulowie. Jest to dla nas zawsze bardzo duży zaszczyt, ponieważ, promujemy polską markę i przemysł jachtowy za granicą. Pan prezydent chętnie wspiera inicjatywy służące dobremu wizerunkowi Polski.

Trójmiasto.pl

Podobne artykuły:red