XIX Kongres Kadry. Kto może zostać liderem? (ZOBACZ FILM)

XIX Kongres Kadry. Kto może zostać liderem? (ZOBACZ FILM) nf.pl

Kto może zostać liderem? Jakie są najważniejsze cechy efektywnego lidera? Jak zatrzymać najlepszych liderów w organizacji? Czy przywództwa można się nauczyć? Chcesz się tego dowiedzieć?

Zobacz film z poradą Roberta Żelewskiego, dyrektora personalnego w firmie McCormick Polska (dawniej KAMIS). Wcześniej był on dyrektorem personalnym w PGE Polska Grupa Energetyczna SA, a także dyrektorem zarządzającym ds. HR w firmie Animex. Był również dyrektorem ds. personalnych w Sheraton Warsaw Hotel & Towers i The Westin Warsaw Hotel oraz dyrektorem ds. personalnych sieci hoteli Starwood w Polsce, Chorwacji, Bułgarii i Albanii. Pracował także jako dyrektor personalny w Multisoft S.A., gdzie był odpowiedzialny za Polskę i Czechy oraz jako psycholog i specjalista ds. rekrutacji. Ma więc ogromne doświadczenie. 

Jest prawdą, że niektórzy menedżerowie mają większą szansę odniesienia sukcesu przywódczego niż inni. Nie oznacza to jednak, że człowiek rodzi się liderem lub nie. Okazuje się, że każdego można odpowiednio ukształtować, wychować aby przewodził innym. Robert Żelewski.

Robert Żelewski będzie prelgentem podczas XIX Kongresu Kadry. To najważniejsze wydarzenie z obszaru HR w Polsce odbędzie się w dniach 7-9 maja 2014 roku w hotelu Intercontinental w Warszawie. Uczestnicy wezmą udział w kikudziesięciu wystapieniach: sesjach plenarnych, case study największych firm polskich i zagranicznych, panelach eksperckich, warsztatach oraz sesjach coachingowych. Wiodącą tematyką kongresu będą innowacje, stąd hasło przewodnie: Kierunek - INNOWACJE. Po raz pierwszy podczas wiosennego kongresu przeprowadzony zostanie finał ogólnoposkiego konkursu HR INNOVATOR 2014. 

Chcesz wiedzieć więcej? ZOBACZ FILM

Podobne artykuły:

Nowoczesna Firma S.A.