XXV Kongres Kadry już w maju

XXV Kongres Kadry już w maju Kongres Kadry

Kongres Kadry to wydarzenie, które zaznaczyło swą obecność w branży HRM w 2005 i od tamtej pory, dwa razy do roku, skupia w jednym miejscu profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie.

Interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów ds. personalnych na Kongres Kadry, czyniąc go największym wydarzeniem w branży HRM w Polsce.

Już wkrótce, bo w dniach 8-10 maja 2017 roku odbędzie się kolejna, jubileuszowa XXV edycja Kongresu Kadry. Podczas tego wydarzenia poruszona zostanie tematyka technologicznego boomu oraz jego wpływu na różne dziedziny życia, także zawodowego.

Automatyka i nowe technologie ułatwiają nasze życie, ale też zmieniają rynek pracy nie do poznania. Robotyka czy sztuczna inteligencja stają się alternatywą dla pracowników fizycznych i umysłowych. Automatyzacja eliminuje pewne procesy, ale może też być okazją do kreowania zupełnie nowych zjawisk, których funkcjonowanie w organizacji jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe.

O przyszłości i szansach tych zjawisk będą opowiadać tacy prelegenci jak:

Andre Spicer – profesor Organisational Behaviour w Cass Business Schoold, City University w Londynie. Specjalista w dziedzinie przywództwa, funkcjonowania organizacji I ludzkich zachowań w ich strukturach. Autor wielu książek na temat funkcjonowania korporacji, w Polsce ukazała się książka jego współautorstwa „W pętli dobrego samopoczucia”.

Wśród pierwszych, potwierdzonych już prelegentów znajdą się między innymi  popularyzator nauki i znakomity mówca prof. Jerzy Vetulani - neurobiolog, psychofarmakolog, biochemik. Autor kilkuset prac badawczych, książek, laureat wielu nagród i odznaczeń, członek licznych gremiów naukowych oraz Andre Spicer, profesor Organisational Behaviour w Cass Business School, City University w Londynie. Specjalista w dziedzinie przywództwa, funkcjonowania organizacji i ludzkich zachowań w ich strukturach. Autor wielu książek na temat funkcjonowania korporacji, w Polsce ukazała się książka jego współautorstwa „W pętli dobrego samopoczucia”.

Gościem specjalnym XXV Kongresu Kadry jest również wszystkim znany Jurek Owsiak – człowiek orkiestra. Dziennikarz radiowy i telewizyjny, filantrop, aktywista społeczny i od niedawna potencjalny kandydat do Pokojowej Nagrody Nobla. Twórca największej akcji charytatywnej w Europie – Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Festiwalu Przystanek Woodstock. A marka WOŚP, według największego na świecie badania kondycji marek Brand Asset™ Valuator, jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce.

Ostatnia edycja wydarzenia, XXIV Kongres Kadry, odbył się w dniach 7-9 listopada 2016 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Tematem przewodnim był temat „Pracować inaczej! Ale jak?”, podczas którego omówiono takie tematy jak:

  1. Samozarządzanie w biznesie – przyszłość czy utopia?
  2. HR 2020 – Przyszłość zaczyna się już dziś
  3. Kobieta prezes – inny wymiar przywództwa?

…i wiele innych.

Będzie się działo!

Więcej informacji na stronie kongreskadry.pl oraz na facebook.com