"Od kompetencji pracowników do efektywności przedsiębiorstwa"- kolejne seminarium w Warszawie na "Narodowym"

pjahr/Wikipedia.pl

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mamy zaszczyt zaprosić do udziału w seminarium „Od kompetencji pracowników do efektywności przedsiębiorstwa”.

Wydarzenie to odbędzie się w dniu 5 listopada 2014 roku w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie.

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mamy zaszczyt zaprosić do udziału w seminarium „Od kompetencji pracowników do efektywności przedsiębiorstwa”. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 5 listopada 2014 roku w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie.

Jest to kolejne z serii seminariów, które realizujemy w całej Polsce w ramach projektu "Zarządzanie kompetencjami w MSP". Na seminarium w charakterze Uczestników zapraszamy około 60 przedstawicieli firm z regionu Mazowsza. Dotychczas takie seminaria odbyły się już w Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Białymstoku, Olsztynie, Krakowie, Kielcach, Wrocławiu oraz Łodzi i były bardzo wysoko oceniane.

Najlepsi eksperci z tej dziedziny opowiedzą o tym, jak określać kompetencje pracowników, jak podnosić efektywność pracy, a także przekażą tajniki budowania marki przedsiębiorstwa jako atrakcyjnego pracodawcy.

Przedsiębiorcy, którzy wdrożyli zarządzanie przez kompetencje, a także ekspert regionalny podzielą się swoją wiedzą podczas panelu dyskusyjnego i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Szczegółowy program seminarium, relacje z poprzednich wydarzeń, a także formularz zgłoszenia znajdują się na stronie www.kompetencje.nf.pl.

Więcej informacji można uzyskać po numerem telefonu (22) 22 379 47 45 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SEMINARIUM!