Zmień przywództwo, poprawisz wyniki

Zmień przywództwo, poprawisz wyniki zeusmedia - sxc.hu

Wiele firm z Lean Management uczyniło religię przedsiębiorstwa, dzięki której ciągle się doskonalą. Jeszcze do niedawna wielu twierdziło że wystarczy wdrożyć jakieś narzędzie Lean a wyniki będą poprawiały się w nieskończoność.

Jakie było zaskoczenie a nawet frustracja tych u których jednak tak się nie stało.

Przyczyna okazała się na pozór prozaiczna – niedostosowane do Lean przywództwo. Nie od wczoraj wiadomo przecież że jaki pan taki kram, ale co to ma wspólnego z doskonaleniem firmy? Wiedza o narzędziach pomagających podnosić wyniki jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Nikt z narzędziami nie sprzedaje przekonań, postaw i zachowań (składających się na przywództwo), które pomagają stosować je w pełni efektywnie.

www.forumlean.pl www.forumlean.pl

Liderem może być każdy. Przywództwo nie jest pojęciem zarezerwowanym tylko dla zarządów. Przywódcą jest też osoba która na samym dole organizacji potrafi zachęcić współpracowników do działania w określonym kierunku. O ile więcej jest w stanie osiągnąć firma z takimi pracownikami!

Jakie przekonania, postawy i zachowania powinien prezentować lider w ciągle doskonalącej się organizacji? Jak zmienić przywództwo? Jak sprawić żeby każdy wspierał osiąganie lepszych wyników? Odpowiedź na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć podczas Forum Lean Best Practices – Lean Leadership. Forum odbędzie się w dniach 10-11 września 2014 w Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Dla uczestników pierwszego dnia wystąpią wysokiej klasy eksperci, którzy podzielą się najlepszymi praktykami. Gościem specjalnym będzie Dag Lotsander – guru Toyota Business Strategy. Drugiego dnia w czasie warsztatów będziemy pracować nad praktycznym modelem rozwoju przywództwa w Lean. Forum pomóc ma również w nawiązaniu kontaktów i wymianie doświadczeń pomiędzy jego uczestnikami w tym celu organizatorzy przygotowali specjalną integrację.

Szczegółowe informacje: www.forumlean.pl

materiały PR