Znamy laureatów Programu "Inwestor w Kapitał Ludzki"

Znamy laureatów Programu IWKL.

21 października podczas uroczystej gali odbywającej się w ramach XVIII Kongresu Kadry i EXPO 2013, poznaliśmy laureatów ogólnopolskiego programu Certyfikacyjnego – Inwestor w Kapitał Ludzki.

Od ponad 10 lat Program „Inwestor w Kapitał Ludzki” promuje budowanie wysokich standardów ZZL, czyli stałe podnoszenie poziomu zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce. Kreuje dobre praktyki w obszarze rozwoju, motywowania i budowania zaangażowania pracowników. Firma, która w sposób profesjonalny zarządzająca zasobami ludzkimi, to stabilny i wiarygodny pracodawca, który z sukcesem rozwija swoją firmę i samym pozytywnie wpływa na polską gospodarkę.

Podobne artykuły:

Laureaci

Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o. To międzynarodowa firma działająca w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych, to miejsce, gdzie pracownicy z pasją do prowadzenia rekrutacji znajdą odpowiednie warunki do rozwoju swoich kompetencji i umiejętności.

Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. To firma informatyczna świadcząca kompleksowe usługi dla firm w zakresie projektowania, wdrażania i integrowania systemów informatycznych dla biznesu. Firma została bardzo dobrze oceniona w zakresie wzajemnych relacji pracowników i przełożonych, jak również w obszarze tworzenia wspierających i motywujących warunków pracy.

Astra Zeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Jest jedną z największych firm farmaceutycznych na świecie, która dostarcza nowoczesne leki na najpoważniejsze choroby, z którymi walczy współczesna medycyna. Firma została wyróżniona za działania związane z rozwijaniem motywacyjnego systemu wynagrodzeń oraz za przestrzeganie norm etycznych w pracy.

Inwestor w kapitał ludzki Nowoczesna Firma

Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Jest producentem szerokiej gamy produktów z branży zarządzania energią. Eaton to firma gdzie pracownicy każdego dnia mają możliwość wymiany doświadczeń z innymi pracownikami i korzystania z pomocy bardziej doświadczonych kolegów.

Itelligence sp. z o.o. Jest wiodącym międzynarodowym dostawcą kompleksowych rozwiązań IT w środowisku SAP. Firma wyróżnia się szczególnym nastawieniem na stworzenie atmosfery sprzyjającej pracy zespołowej oraz dba o dobre relacje przełożonych z pracownikami.

Leroy Merlin Polska. To jedna z najbardziej znanych w Polsce sieci dużych sklepów budowlano-dekoracyjnych. Firmę wyróżnia wyjątkową atmosferą, gdzie baczną uwagę przywiązuje się do dzielenia się wiedzą oraz równego traktowania pracowników.

Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o. To firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania biznesowego dla dużych firm brytyjskich. Firma została wyróżniona za tworzenie nastawionego na rozwój środowiska pracy, gdzie pracownicy, chętnie dzielą się doświadczeniem i wspierają w codziennych obowiązkach.

PKP Informatyka Spółka z o.o. Jest największym w Polsce dostawcą usług IT dedykowanych firmom działającym na rynku transportowo-logistycznym. Firma została wyróżniona za podejmowane działania w obszarze systemowego wykorzystania modelu kompetencyjnego oraz inicjatywy w zakresie rozwoju pracowników.

Warbud SA. Jest firmą świadczącą szeroką gamę usług budowlanych, należy do Grupy Vinci – największej grupy budowlanej na światowym rynku. To firma, która przywiązuje dużą wagę do systematycznego rozwoju kompetencji pracowników poprzez odpowiednio dopasowane szkolenia, a także dodatkową edukację formalną.

 

Nowoczesna Firma S.A.