Zorganizuj profesjonalną konferencję w Szczecinie

Zorganizuj profesjonalną konferencję w Szczecinie Novotel Szczecin Centrum, AccorHotels

Położony niedaleko morza Szczecin nie traci swojego uroku nawet zimą, choć odwiedza go wtedy znacznie mniej turystów niż latem. Początek roku jest więc najlepszym okresem do zorganizowania tu konferencji lub kilkudniowego spotkania biznesowego.

Poznaj ofertę biznesową szczecińskich hoteli i zaplanuj w jednym z nich konferencję naukową, biznesową bądź służbowe spotkanie z klientami.

Hotele w Szczecinie są przystosowane do przyjmowania dużych grup. Część z nich posiada także sale konferencyjne idealne do organizacji profesjonalnych spotkań. To jednak nie wszystkie dostępne udogodnienia.

Zakwaterowanie gości w hotelu przed konferencją

Hotele w Szczecinie mogą przyjąć bardzo dużą liczbę gości, zarówno w pokojach, jak i w salach konferencyjnych. Novotel znajdujący się w samym sercu miasta dysponuje aż 117 pokojami, w tym jednym apartamentem, natomiast położony w niedalekiej odległości od Novotelu ibis Szczecin Centrum ma 103 pokoje.

Podobne artykuły:

Szczecin jest bardzo dobrym miejscem na zorganizowanie konferencji czy spotkania biznesowego przez marki, których klientami są firmy oraz inwestorzy zza granicy. Bliskie sąsiedztwo z zachodnią częścią Europy, a także otwartość szczecińskiego rynku na nowe inwestycje sprawiają, że w mieście prężnie działa i rozwija się aż 15 firm z Niemiec. Władze Szczecina udostępniły również swoje działki przedsiębiorcom z krajów północnych np. ze Szwecji, z Danii, Norwegii czy Finlandii.

Bezproblemowy transport dla Twoich klientów

Uczestnicy konferencji mogą skorzystać zarówno ze sprawnie działającego lotniska, jak i dworca PKP. W pobliżu ibis Szczecin znajduje się parking dla dużych pojazdów, z którego łatwo można w kilka minut dojść do recepcji hotelowej, w związku z czym bardzo dobrym rozwiązaniem jest zapewnienie swoim gościom transportu autokarem. Jeśli zaproszeni na wydarzenie zamierzają przyjechać do Szczecina samodzielnie, obydwa hotele – Novotel Szczecin oraz ibis Szczecin – wyposażono w duże garaże podziemne.

Organizacja profesjonalnej konferencji w Szczecinie

Jeśli chcesz, aby przygotowywana przez Ciebie konferencja została pozytywnie odebrana przez uczestników, niezbędne okaże się zapewnienie im odpowiedniej sali.

Hotel Novotel Szczecin dysponuje aż 9 salami konferencyjnymi o różnych wymiarach. Najmniejsza sala ma 20 m2 i jest idealna na małe spotkania biznesowe. Największe sale – Amber I i Amber II można połączyć w jedno, podwójne pomieszczenie o całkowitej  powierzchni 182 m2.

Zadbaj o najwyższy komfort swoich gości, korzystając z dostępnego na stronie hotelu Novotel Szczecin Centrum kalkulatora miejsca.

Wszystkie sale biznesowe są wyposażone w najnowsze sprzęty, w tym rzutniki i flipcharty. Działa w nich także klimatyzacja oraz bezprzewodowa sieć Wi-Fi.

Dodatkowe atrakcje w Szczecinie

Mogłoby się wydawać, że główną i najważniejszą atrakcją w Szczecinie jest morze, warto jednak zwrócić uwagę na to, że nie leży on bezpośrednio przy samym wybrzeżu. Jeśli zatem planujesz wycieczkę na plażę, powinieneś przeznaczyć na to więcej czasu i zorganizować wspólny środek komunikacji np. autokar.

Poza najbardziej znanymi atrakcjami, takimi jak bulwary, filharmonia, Wały Chrobrego czy Zamek Książąt Pomorskich, pokaż uczestnikom także rzadziej odwiedzane miejsca. Swoich gości możesz zabrać do Muzeum Techniki i Komunikacji, znajdującego się w zabytkowej zajezdni tramwajowej. Razem z członkami konferencji przeniesiesz się do czasów, kiedy na drogach królowały popularne fiaty 126P czy autobusy „ogórki”.

Pokaż także najstarszego szczecinianina, który ma już ponad 300 lat. Nazywa się Mateusz i jest… drzewem. Rośnie blisko centrum miasta, tuż przy Trasie Zamkowej.