5 inspiracji, jak zaaranżować wakacyjny pejzaż w łazience

 5 inspiracji, jak zaaranżować wakacyjny pejzaż w łazience Tubądzin

Wspominasz z utęsknieniem wakacyjne chwile spędzone w otoczeniu natury? Jeżeli z chęcią przeniósłbyś klimat eleganckich, nadmorskich kurortów do swojego mieszkania i cieszył się relaksującym wnętrzem, to obejrzyj kolekcję płytek łazienkowych Maxima.

Dzięki niej każdego poranka Twoja łazienka powita Cię inspirującym pejzażem wprost ze snów o wymarzonym urlopie.

Łazienka to najlepsze miejsce w domu, by zaprosić do niego wakacyjną aurę. Oto 5 inspiracji, jak zaaranżować jej wnętrze, by stała się relaksującym azylem przywołującym wspomnienia z wypoczynku w ulubionych miejscach.

Lazurowa głębia w Twojej łazience

Jeżeli jesteś wielbicielem wyrazistych błękitów kojarzących się z przejrzystą tonią morskiej wody, przypadnie Ci do gustu kolekcja płytek ceramicznych Maxima Azure.

Lazurowe płytki ścienne w dwóch tonacjach barwnych do wyboru sprawią, że zanurzysz się w ciepłej, morskiej głębi. Listwa ścienna z podwodnymi motywami przywoła skojarzenia z podwodną podróżą podczas długich kąpieli. Możesz zrezygnować z innych dodatków we wnętrzu łazienki, jeśli wybierzesz jeden z sześcioelementowych dekorów na ścianie – z widokiem na molo lub obrazem białego kwiatu. Taka aranżacja nie wymaga dodatkowych dekoracji. Wystarczy kilka muszli przywiezionych z urlopu ułożonych w koszyku, by każdego wieczora poczuć kojącą atmosferę wymarzonych wakacji.

Kolekcja płytek łazienkowych Maxima Azure pozwoli Ci odpocząć w towarzystwie kojących oczy błękitów.

Zachód słońca w Twojej łazience

Trudno o piękniejszy widok niż zachodzące słońce zanurzające się w iskrzącej tafli morza. Dzięki kolekcji płytek łazienkowych Beige&Brown firmy Tubądzin zaprosisz złoty pejzaż do swojego domu.

Piaskowe beże, ciepłe brązy i biele ukoją Twoje nerwy i pozwolą odpocząć oczom, a wyraziste pomarańcze ożywią wnętrze. Stonowane barwy stanowią dobre tło dla drewnianych szafek oraz dekoracji wprost z natury. Wystarczy kawałek fantazyjnego korzenia lub kamienie, żeby Twoja łazienka wyglądała jak plaża. Jeśli zdecydujesz się na listwy ścienne lub obraz z płytek na ścianie, wyczarujesz niepowtarzalną, malowniczą aranżację wprost ze snów o romantycznym wieczorze nad brzegiem morza. Sześcioelementowy dekor przedstawiający morski, melancholijny krajobraz „otworzy” pomieszczenie, a także optycznie je powiększy.

Dodaj do tego drewniane żaluzje i płócienne krzesełko, a nie zechcesz opuścić swojej łazienki nawet na czas urlopu.