5 rozwiązań, dzięki którym odkurzanie nigdy nie było prostsze

5 rozwiązań, dzięki którym odkurzanie nigdy nie było prostsze Hoover

Badania naukowe dowiodły, że odkurzacz pozwala usunąć do 95 proc. zanieczyszczeń podczas codziennego odkurzania. Od czasu wynalezienia przez Williama Hoovera pierwszego odkurzacza w 1907 roku urządzenia AGD do sprzątania przeszły prawdziwą rewolucję.

Prace domowe, a zwłaszcza odkurzanie, to dla niektórych prawdziwe utrapienie. Dlatego nie warto zamiatać pod dywan codziennych obowiązków. Trudno uniknąć odkurzania, można natomiast uczynić je turboszybkim i wygodnym. Czego potrzebujesz? Nowego, prostego w obsłudze i efektywnego odkurzacza. Tylko tyle? Tak!

Jeśli myślisz, że o sprzątaniu wiesz już wszystko, sprawdź, jak wygląda odkurzanie nowej generacji według Hoover.

Rekordowa pojemność

czy wiesz, ile może przejechać samochód osobowy na 10 litrach benzyny? W miejskich warunkach ok. 150 kilometrów. A zastanawiałeś się, jak długo możesz odkurzać dom bez opróżniania zbiornika jeśli pomieści on z 10 litrów kurzu? Rok. Zapomnij o workach, które trzeba było wymieniać po jednym sprzątaniu. Teraz masz pojemny odkurzacz bezworkowy Hoover Synthesis ST71 ST200 z bezdotykowym, higienicznym opróżnianiem. W jaki sposób odkurzacz Hoover może zmieścić aż tyle kurzu? To zasługa innowacyjnego systemu kompresji kurzu w zbiorniku.

mieszkanie Hoover

Odetchnij pełną piersią

– dzięki dwóm filtrom HEPA, zbiornikowi z powłokami z aktywnym srebrem oraz innowacyjnemu rozwiązaniu – multicyklonowemu systemowi Airvolution w odkurzaczach Hoover, wielokrotnie oddzielającemu i filtrującemu – oddychasz czystym powietrzem, bez kurzu i roztoczy. Skuteczność filtracji potwierdza najwyższa klasa A.

Bezprzewodowe odkurzanie = nieograniczony zasięg

– marzysz o świecie bez kabli? Hoover ma dla Ciebie odkurzacz pionowy Hoover ATV252LT, którym posprzątasz każdy rodzaj podłogi. Wystarczy, że raz naładujesz baterię, a Twój odkurzacz będzie mógł pracować aż do 1 godziny. O tym, kiedy należy go ponownie naładować, poinformuje Cię wskaźnik baterii LED.

odkurzacz Hoover

Odkurzaj z najwyższą klasą

czy wiesz,co decyduje o jakości odkurzacza? Sposób, w jaki radzi sobie z kurzem. Jeśli chcesz łatwo posprzątać podłogę, wybierz energooszczędny model o mocy 700 W i o najwyższej skuteczności zbierania kurzu z podłogi. Masz parkiet? Odkurzaj go bez obaw dzięki szerokiej szczotce do parkietów Caresse wykonanej z naturalnego włosia. Dodatkowa szczotka do usuwania sierści to sposób na ślady po Twoich futrzanych pupilach.

Moc pod kontrolą

dzięki trybowi odkurzania Turbo możesz swobodnie regulować moc odkurzacza i błyskawicznie pozbyć się zanieczyszczeń z podłogi.

Nowoczesny odkurzacz Hoover i… wszystko pozamiatane!