7,5 tys. funtów dla młodych biznesmenów

7,5 tys. funtów dla młodych biznesmenów nf.pl

Do 24 sierpnia 2008 roku młodzi przedsiębiorcy z branży interaktywnej rozrywki i mediów mogą przesyłać swoje zgłoszenia do konkursu International Young Interactive Entrepreneur. Patronem konkursu jest Ambasada Brytyjska w Warszawie. Konkurs skierowany jest do twórców gier i multimediów, projektantów stron i serwisów internetowych, a także wydawców i specjalistów ds. marketingu z dziedziny interaktywnej rozrywki i mediów.

W procedurze oceniania kandydatów nie będzie brany pod uwagę talent artystyczny - jedynym kryterium oceny będą zdolności świadczące o przedsiębiorczości w branży. International Young Interactive Entrepreneur to szósta odsłona konkursu organizowanego przez British Council dla przedsiębiorców przemysłu twórczego. Nagrodą dla finalisty polskiego etapu konkursu będzie dwunastodniowy pobyt w Wielkiej Brytanii, podczas którego, w ramach międzynarodowych finałów, będzie ubiegał się o nagrodę pieniężną, stanowiącą równowartość 7 500 funtów.

W konkursie mogą wziąć udział osoby z polskim obywatelstwem w wieku od 25 od 35 lat, biegle posługujące się językiem angielskim. Uczestnicy muszą być aktywni zawodowo w jednym (lub kilku) z poniższych obszarów: wydawcy, twórcy i specjaliści ds. marketingu z dziedziny interaktywnej rozrywki i mediów twórcy interaktywnych programów rozrywkowych dostępnych na platformach Internetu, telewizji cyfrowej, radia oraz telefonii komórkowej multimedia cyfrowe i interaktywne multimedia internetowe i projektowanie stron internetowych interaktywny marketing produkcja imprez multimedialnych i interaktywnych media eksperymentalne konsultanci świadczący specjalistyczne usługi w dowolnym ze wskazanych obszarów.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie British Council: www.britishcouncil.org/pl/poland-iyie.htm.

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów